| Fotka.com
stvn
stvn
  9 January 2012 (pierwszy post)

Dobiegł końca konkurs plakatowy "Mr. and Mrs. Smeet".

I miejsce: MariuszII miejsce: MalwinaIII miejsce: stvnGratuluję moim rywalom, a Was zapraszam do zapoznania się z poniższym materiałem.

Powiększona prawa strona plakatu (na lewo tego, co zajął II miejsce i na prawo tego, co zajął III miejsce). Proszę przyjrzeć się dokładności wykonania obu i samemu ocenić, który nadaje się na II miejsce, a który na miejsce III.Warto też zwrócić uwagę na wielkość owych plakatów (powyżej przy wskazywaniu kto jakie miejsce zajął, wklejona ich prawdziwa wielkość). Oraz co zawierają. Czy ten z II miejsca ma tło? Otóż nie ma. A ten z III miejsca tło ma. Ba! Nawet z konkursu stylów, z celowo odwróconą paletą kolorów i dodanym błyskiem dla efektu! Czy jest opisany tytuł konkursu, data, czy plakat pełni funkcję takiego, że mógł by być zawieszony GDZIEKOLWIEK i ludzie wiedzieli by o co chodzi, bądź pod jaki adres URL się udać po więcej informacji? Ten z II miejsca - nie! Ten z III miejsca tak.

"Gratulujemy i dzękujemy za udział w konursie!!! Mamy nadzieję, że warto było się odrobinę napracować :-)"
Otóż nie do końca. Bo można niechlujnie nawklejać twarze, dać napis i zająć II miejsce.

I ostatnie pytanie - gdybyście mieli rozwiesić na ścianach plakaty reklamujące konkurs stylów w smeet, to który byście rozwiesili, by zachęcić jak największą ilość osób do wzięcia udziału?

Pozdrawiam serdecznie jury (Smeet Polska na facebooku) oceniające powyższe prace.

P.S. I proszę nie stosować argumentacji, że ilość "Lubię to" ma znaczenie. Bo gdybym chciał, miałbym najwięcej takich kliknięć, ale chyba nie o to chodzi. Myślałem, że liczy się tak treść plakatu jak i jego STARANNOŚĆ wykonania. No ale widocznie myliłem się. Wezmę to pod uwagę przy udziale w kolejnych konkursach.

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  10 January 2012

Acha.

Mnie tam ciekawsze jest, co będzie dalej :pavarotti: z wybranym plakatem ? :pavarotti:

KoCham Was

stvn
stvn
  10 January 2012

Myślałem, że będzie użyty na blogu smeet przy wpisie o konkursie stylowym, ale jednak nie. Widocznie opracowanie plakatu do konkursu było celem samym w sobie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.