PaTuUuSzOnEk
Posty: 1 (po ~45 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 27
PaTuUuSzOnEk
  30 grudnia 2011 (pierwszy post)

Dlaczego z was sa tkie sku.:cenzura:.ysyny hahah cwele

stvn
stvn
  31 grudnia 2011

Witam serdecznie. Niestety trudno mi jest jednoznacznie odpowiedzieć na pierwszą część pytania. Mogę oczywiście uogólnić, co z pewnością będzie w miarę satysfakcjonującą Cię odpowiedzią, jednak nie wiem czy to wystarczy, by nie uruchomiło lawiny kolejnych pytań z Twojej strony. Ale to oczywiście warstwa psychologiczna tejże kwestii.

Natomiast jeśli chodzi o drugą część pytania (i w sumie pierwszą także), odpowiem krótko. Nie masz racji w tym, co (stawiając pytania z goła retoryczne z Twojego punktu widzenia) piszesz. Kierujesz swoje zapytanie do wszystkich i tu tkwi Twój błąd, gdyż jednostki w/w mogą się znaleźć i z pewnością się znajdują w naszym społeczeństwie, ale to nie znaczy, iż taki jest ogół. Nie wiem gdzie poznałaś wyżej wymienione terminy, może podsłuchałaś rozmowy rodziców? Szczerze mówiąc, a raczej pisząc - średnio mnie to zagadnienie interesuje.

Nie mniej jednak postanowiłem poznać więcej informacji o Tobie na Twoim profilu i oto, co zwróciło moją uwagę:Co w konfrontacji z Twoim wiekiem, jednocześnie dało wiele odpowiedzi na pytania, których nie zdążyłem jeszcze zadać.

Kończąc te błotniste taplaniny, napiszę zdawkowo - nie ten dział!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.