xxxagnieszka23k
xxxagnieszka23k
  25 grudnia 2011 (pierwszy post)

dzień do wieczór mam pytanie do smeet czy by mogła byś że za boostu kupić pokój albo jej przedarć ? bo mam ich już dać dużo 18745 proszę o odpowiedz i czy można więcej zadnia tak z 30 i czy by można walczyć o te oznaki na głową w zadaniach
podaje e-meli ela750822wp.pl

stvn
stvn
  26 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy by mogła byś że za boostu kupić pokój albo jej przedarć ?

Nie. Rolę waluty pełnią tylko i wyłącznie Coins. Natomiast Boosts są dodatkową jednostką potrzebną do wykonywania określonych zadań. Nie ma z nich bezpośredniego zysku i raczej nie będzie. Najprostszą drogą, by zdobyć Coins jest ich kupno za pomocą SMS itd, skorzystanie z ofert "Zdobądź Coins" bądź wygranie w Kasynie, albo przy odrobinie szczęścia - na kole fortuny.

Konto usunięte
Konto usunięte: i czy można więcej zadnia tak z 30

Obecnie jest 9 zadań codziennych. Kto wie, może z czasem dojdą kolejne. Było by miło. Ale to już leży w gestii twórców gry.

Konto usunięte
Konto usunięte: czy by można walczyć o te oznaki na głową w zadaniach

Można jaśniej?:nielapie:
xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  27 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Można jaśniej?

Czy moja może odznaka nad głowa mieć zadanie wygrywać np. złowić duża rybsko od akwaria i Plotkara odznaka dostać ;P
stvn
stvn
  27 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy moja może odznaka nad głowa mieć zadanie wygrywać

To zależy.

Konto usunięte
Konto usunięte: złowić duża rybsko od akwaria i Plotkara odznaka dostać

Nabory na plotkarę w smeet. W akwarium trudne zadanie bo ryby szybko pływają. Tu nie ma zależności.
Arro7
Arro7
  27 grudnia 2011

O to mi chodzilo ;P

Xeen
Xeen
  29 grudnia 2011

Do zamknięcia jest chyba temat ten. :pavarotti:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.