user
Posty: 226 (po ~43 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
user
  20 grudnia 2011 (pierwszy post)

Czy to jest problem z mojej strony? czy tylko bug? może ktoś mi powie. Zamknięcie przeglądarki też nic nie daje.

Jestem człowiekiem.

WrednaDiablica
WrednaDiablica
  20 grudnia 2011

pocaluj mnie w dupe pedale zaje bany

user
Posty: 226 (po ~43 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
user
  21 grudnia 2011

Nie zacytuję tego, ale innej odpowiedzi się spodziewałem.

Jestem człowiekiem.

stvn
stvn
  26 grudnia 2011

Dziewczynka ma widocznie złe wspomnienia z dzieciństwa. Trzeba zrozumieć taką osobę.:rotfl:

Wracając do tematu. Czasem smeet dokonuje zmian w grze i albo nie idzie wejść, albo wywala podczas ładowania się gry, przechodzenia do innych pokoi (publicznych albo prywatnych) itd. Czasem też po zrestartowaniu gry, wywala do takiego okna właśnie. Wyloguj się na stronie smeet, zaloguj znów i wejdź. Jeżeli dotychczas nie miałeś takiego problemu, to znaczy (raczej na pewno), że wina nie leży po stronie Twojego komputera. Swoją drogą - usuń pliki tymczasowe, Cache itd i spróbuj ponownie.

user
Posty: 226 (po ~43 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
user
  26 grudnia 2011

Heh, możliwe, że ten błąd to wina przeglądarki i systemu. Wydaje mi się, że smeet nie zrobił tego jeszcze pod os x :( i dlatego tak się dzieje. :D

Jestem człowiekiem.

Fenomenka
Fenomenka
  26 grudnia 2011

Ponieważ nam nie udało się odtworzyć opisywanego problemu, prosilibyśmy o przesłanie nam więcej informacji jeśli on nadal występuje na support.pl@smeet.com, tak byśmy mogli pomóc.

W mailu powinna być zawarta informacja:
- Data i godzina występowania problemu
- Screen (ten z tego wątku jest ok)
- informację czy problem występuje na wszystkich przeglądarkach, z których korzystasz i jakie są to przeglądarki
- informację na temat systemu operacyjnego (XP, Vista?) i wersji Flash playera.

Pozdrawiamy i życzymy wesołych i pogodnych świąt

Twój Zespół Smeet PL

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.