CiapulaxD
CiapulaxD
  8 grudnia 2011 (pierwszy post)

Chodzi mi o te okienka z facebookiem przez to nie moge wykonywac Zadan. Mam za zadanie zloyc orientalna lampe ale za nic nie moge wyciagnac jednek czesci bo te gowniane okienka sa na dole. Tam samo w stacji metra nie moge w zaden sposob wziac jednej butelki. Dodam ze okno mam na powiekszeniu...

xSamAlone18x
xSamAlone18x
  8 grudnia 2011

Póki co, z tego co się orientuję to nie ma możliwości wyłączenia lub przesunięcia/schowania tego okienka, ale zamiast tego możesz sobie "przesunać" całkowicie obraz w ten sposób:
- klikasz w dowolnym miejscu pokoju przytrzymując lewy przycisk myszy
- następnie czekasz, aż kursor zmieni się w "łapkę"
- tadam... przesuwasz obraz nadal przytrzymując przycisk na myszce
- zbierasz co Ci potrzeba

OtulonaDymem
Posty: 56 (po ~78 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 10
OtulonaDymem
  8 grudnia 2011

Tak, ale sposób "na łapkę" nie zawsze działa, bo niekiedy "łapki" nie da się złapać.

DontForgetAboutMe0
DontForgetAboutMe0
  9 grudnia 2011

No własnie ja żadnej łapki nie mam..

xSamAlone18x
xSamAlone18x
  9 grudnia 2011

Niestety, póki co to jedyny sposób, więc pozostaje się męczyć aż do skutku :P Możesz ewentualnie pobawić się z rozdzielczością ekranu (zmienić na najwyższą obsługiwaną przez monitor/ekran jeśli taka nie jest ustawiona) i włączyć tryb pełnoekranowy, być może to przeskaluje obraz i będziesz mogła wziąć brakującą rzecz bez zabawy w "łapkę". Tylko to mi już przychodzi do głowy

Xeen
Xeen
  10 grudnia 2011

Ja jestem za tym, aby to wyłączyć.

stvn
stvn
  10 grudnia 2011

W ubikacji RACZYLI naprawić miejsce pojawiania się okna, więc całkiem możliwe, że w Elektronice (Centrum Handlowe 1, po staremu) też naprawili.

Odnośnie działania samej gry, to - jak bardzo często mamy możliwość samemu się przekonać - daleko jej do ideału. Rzekłbym, że nie ma miesiąca, by coś się nie popsuło. A jakoś smeet przestał dawać przedmioty na pocieszenie, gdy gra odmawia posłuszeństwa. Czym powodowana zmiana polityki? Pytanie oczywiście retoryczne.

Przytoczę możę sceeeny wybranych wypowiedzi użytkowników smeet, na angielskim facebook fanpage.



Ale "Drogi Użytkowniku Smeet, spraw by Smeet był jeszcze lepszy!wypełniajcie ankietę, by uczynić grę lepszą." Ankietę, która na innych rynkach przeprowadzana była już latem! Dlaczego zatem u nas dopiero teraz? Może ankieta szła pieszo z Niemiec do Polski i dlatego. Nie ważne!

Może wygracie 500 Coins! Mmm... 500 Coins! Wypełniać! Eins, zwei, eins, zwei!

xSamAlone18x
xSamAlone18x
  10 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ankietę, która na innych rynkach przeprowadzana była już latem!

Swego czasu o ile dobrze pamiętam i u nas była podobna ankieta, jeszcze za czasów MF, nagrodą było 250 coins, ludzie ciągle pytali kiedy będzie rozstrzygnięcie, ale nie mam pojęcia jak to się skończyło... zapewne końcem MF :D czyzby koniec Smeeta się zbliżał?? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Pytanie oczywiście retoryczne.
webspy
webspy
  19 grudnia 2011
Xeen
Xeen: Ja jestem za tym, aby to wyłączyć.


j/w .

Konto usunięte
Konto usunięte: Może wygracie 500 Coins! Mmm... 500 Coins! Wypełniać! Eins, zwei, eins, zwei!


Wolałbym 1000. :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.