iwonkam100
iwonkam100
  29 listopada 2011 (pierwszy post)

Orientuje się ktoś może dlaczego już przez dwa dni nie mogę zebrać żadnego prezentu, tylko cały czas mi wyskakuje komunikat, ze wszystkie prezenty w dniu dzisiejszym zostały już zebrane?

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  29 listopada 2011

Jeśli cały czas bierzesz prezenty i FP z zapro. z facebook'a, to na samym Smeet nic nie zbierzesz i nie możesz się wtedy też podzielić ze znajomymi ;/ Jest limit, który obejmuje całkowitą pulę prezentów tak ze zbieractwa na Smeet jak i z zaprto. na facebook'u

KoCham Was

DontForgetAboutMe0
DontForgetAboutMe0
  30 listopada 2011

A ja mam takie pytanie. Ile razy dziennie prezenty Fb bootsy cukrowe laski itp sa rozsypywane po miescie Fotki? Bo dzis weszłam rano pochodzilam po smeecie i pozbierałam wszystko, potem znow sie zalogowalam to na rynku znow byly prezenty chociaz jak wczesniej sie logowalam to ich nie było, i teraz znow jak sie zalogowalam była gwiazdka na rynku z 100 Fp:) Nie zebym narzekała ale jestem ciekawa ile razy dziennie tak są rozsypywane Czy tylko na rynku zawsze po zalogowaniu taki prezent czeka ?

klejnocikdamski
Posty: 1 (po ~102 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
klejnocikdamski
  30 listopada 2011

jak krecic kolem zeby cos wygrac bo jak narazie ciagle trafia mi sie 1 coins albo 25 lub 10 bootsow ;/

stvn
stvn
  30 listopada 2011

Nie da się (chyba) ogarnąć koła, co kiedy wylosuje. Pierdoły same, strata czasu. Nie graj, po co czas tracić?

xSamAlone18x
xSamAlone18x
  30 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja mam takie pytanie. Ile razy dziennie prezenty Fb bootsy cukrowe laski itp sa rozsypywane po miescie Fotki?

One są "rozsypywane" losowo, raz są raz nie ma, zależy od szczęścia :P

klejnocikdamski
klejnocikdamski: jak krecic kolem zeby cos wygrac bo jak narazie ciagle trafia mi sie 1 coins albo 25 lub 10 bootsow ;/

też chciałbym to wiedzieć :D a tak na serio, to tak samo, zależy od szczęścia, chociaż i tak trafić choćby 25 c to wielkie szczęście, o wyższych nominałach nie wspominam nawet...
stvn
stvn
  30 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: One są "rozsypywane" losowo, raz są raz nie ma, zależy od szczęścia :P

Tak, dokładnie, one są losowane i wszystko jest losowane i chodźcie po pokojach i szukajcie.:ryba:
bloomy
bloomy
  5 grudnia 2011

Zgadzam Się ... Wystarczy Chodzić po pokojach ...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.