SensitiVe
Posty: 2028 (po ~65 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 61
SensitiVe
  9 listopada 2011 (pierwszy post)

Elo,

Moim pierwszym problemem jest brak opcji 'Spytaj znajomych'.
Jak rozwiązać problem? :woot:
Przykład:


A drugim problemem, który cholernie często mi się przytrafia to znikające rzeczy z mojego schowka przy przenoszeniu do innego pokoju :pavarotti:
Jak uniknąć na przyszłość takiej sytuacji?

Pozdro,
Sensi :piwo:

Reggae w moim sercu :w00t: Zapraszam do klanu :mrgreen:
Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  10 listopada 2011

Rzeczy znikające ze schowka, to problem prędkości serwera. potem wracają. Szczegół, że czasami po miesiącu :mrgreen:
"Spytaj znajomych" działa jak masz profil na Facebooku, tam wpiszesz się jako użytkownik SensitiVe.
Musisz jeszcze zrobić to !!! :

KoCham Was

stvn
stvn
  10 listopada 2011
Afera74
Afera74: Rzeczy znikające ze schowka, to problem prędkości serwera. potem wracają. Szczegół, że czasami po miesiącu

Bez sensu trochę. Musi być inne wyjaśnienie. Tak uważam.
SensitiVe
Posty: 2028 (po ~65 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 61
SensitiVe
  10 listopada 2011
Afera74
Afera74:

Używam ff i logowałem się nie raz z fejsa, synchro też mam ;)

Konto usunięte
Konto usunięte:

Zawsze pisałem do Fenomenki i problem mi rozwiązywała oddając po prostu rzeczy w formie prezentu.
Ale zapewne więcej osób ma takie problemy i takie zawracanie gitary mija się z celem ;x
Reggae w moim sercu :w00t: Zapraszam do klanu :mrgreen:
stvn
stvn
  10 listopada 2011
SensitiVe
SensitiVe: Zawsze pisałem do Fenomenki i problem mi rozwiązywała oddając po prostu rzeczy w formie prezentu.

Aha. To mi zaginęły tak: 3 luksusowe pokoje z dinozaurami, tyle samo luksusowych z tymi japońskimi stworami, i jeszcze tyle samo luksusowych z akwariami, do tego wszystkie plany filmowe po 999 Coins każdy, hmmm... i jeszcze zaginęła mi cała miłosna kolekcja z pokojem włącznie. No i pokój Ksieżyc. Żartowałem.

Nie spotkałem się ze skargami użytkowników, że im wcina itemy po przeniesieniu do schowka. Pomijam pojedyncze meble z nowych pokoi, bo te faktycznie znikają i problem jest smeetowi znany.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.