NawetFajny
NawetFajny
  27 października 2011 (pierwszy post)

Witam
Założyłem ten temat by zwrócić uwagę na niektóre zachowania administratorów tej strony, a przy okazji dowiedzieć się, gdzie i w jaki sposób mogę złozyć na nich skargę oraz kto ją bedzie rozpatrywał.

Sytuacja z którą sie borykam jest nastepujaca:

1)Na swoje konto wkleiłem zdjecie na ktorym jestem ja, oraz pewna dziewczyna. 2)Zdjecie zostało usunięte, gdyż owa panna nie wyraziła zgody na upublicznianie swojego wizerunku
3)Napisałem do fotka team w celu wyjasnienia tej sytuacji. Dostałem odpowiedz, której sie spodziewałem, ze zgodnie z regulaminem Fotka oraz polskim kodeksem karnym, jesli ocenzuruje te osobe na zdjeciu, to mam pelne prawo owa fotografie umiescic na stronie
4) Fotografia została ocenzurowana i wrzucona powtornie na moje konto
5) Jak wielkie było moje zdziwienie gdy nastepnego dnia zdjecia znowu nie było, a moje konto było obciazone blokada dodawania fotek
6) Po jałowej konwersacji z panienka 'Magdalena' i PONOWNYM usunieciu mojego zdjecia stwierdziłem ze mam dosc i sprawe porusze tutaj.

Mamy tutaj przykład bezmyslnego stosowania sie 'modow' do netykiety. Nie wiem kogo sie tu zatrudnia na stanowiskach ale... no wlasnie, przeanalizujmy to:

"3. Umieszczenie zdjęć, na których znajduje się więcej osób, jest możliwe, pod warunkiem, że osoby ze zdjęć wyrażają na to zgodę."

Idac za Kodeksem Karnym ten punkt dotyczy tylko i wylacznie sytuacji w której zdjecie jest
a) nieocenzurowane
b) osoba na zdjeciu jest wyszczegolniona przynajmniej z imienia i nazwiska

Gdy zadna z tych sytuacji nie nastepuje, osoba ktora jest na owym zdjeciu, traci jakiekolwiek prawa do niego. Moje zdjecie jest ocenzurowane oraz oczywiscie nie ma zadnych informacji na temat osoby ktora sie na nim znajduje, co za tym idzie nie podlega punktowi regulaminu, na ktory powoluje sie panienka Magdalena.

Podsumowujac, co by ten post nie byl az tak przydługi - gdzie moge sie zwrocic z RZADANIEM respektowania MOICH praw, oraz praw zawartych w KODEKSIE KARNYM, oraz do kogo mam napisac skarge na panne Magdalene? Bede bardzo wdzieczny za odpowiedz.

Xeen
Xeen
  27 października 2011

Nie ten dział :bye:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.