DontForgetAboutMe0
DontForgetAboutMe0
  21 października 2011 (pierwszy post)

witam. Nie było mnie tu pewien okres czasu. Wchodze a tu nagle zupelne inne miasto fotki. Jakies facebooki itp. Może mi ktos w skrócie napisac co tu sie stało bo nie bardzo rozumiem ?

spadermen
spadermen
  21 października 2011

mam problem z wasza miastem fotki garaz caly zrobilem wszystkimi rzeczami dzis szafka narzedzami do sprzatania nia zrobilem a dzis ona nie dziala 5 dni temu robilem na niej boots

Adidasowa
Adidasowa
  21 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: witam. Nie było mnie tu pewien okres czasu. Wchodze a tu nagle zupelne inne miasto fotki. Jakies facebooki itp. Może mi ktos w skrócie napisac co tu sie stało bo nie bardzo rozumiem ?

Po prostu ulepszają MF, tak samo jak "niby' ulepszaja całą fotkę.pl :zonk: Także musi się coś zmieniać
Konto usunięte
Konto usunięte: mam problem z wasza miastem fotki garaz caly zrobilem wszystkimi rzeczami dzis szafka narzedzami do sprzatania nia zrobilem a dzis ona nie dziala 5 dni temu robilem na niej boots

nie wiem o co chodzi :woot:
TiredOFbeingKWL
TiredOFbeingKWL
  21 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: witam. Nie było mnie tu pewien okres czasu. Wchodze a tu nagle zupelne inne miasto fotki. Jakies facebooki itp. Może mi ktos w skrócie napisac co tu sie stało bo nie bardzo rozumiem ?

poczytaj stare posty na blogu :)
Adidasowa
Adidasowa
  21 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: poczytaj stare posty na blogu :)

podbijam :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.