19on88
19on88
  19 października 2011 (pierwszy post)

Wiecie moze jak polaczyc te dwa konta ze soba by sie dalo logowac z fotki lub z fb na jeden ten sam profil ??

Fujin
Fujin
  19 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiecie moze jak polaczyc te dwa konta ze soba by sie dalo logowac z fotki lub z fb na jeden ten sam profil ??


Temat dot. Smeet mam rozumieć?
xxx91Gocha91xxx
xxx91Gocha91xxx
  19 października 2011
Ja zrobiłam tak, że wysłałam prezent na fb komuś i od tego czasu z fb loguje mnie na xxx91...
Xeen
Xeen
  19 października 2011
Fujin
Fujin: Temat dot. Smeet mam rozumieć?

Nie temat dotyczący jak gotować kotlety :zonk:

>Musisz potwierdzić e-mail na profilu (nie może być to ten na, który zakładałaś konto na mf). -> http://www.fotka.pl/grupa/830909/Miasto_Fotki/INFO_Nowe_mozliwosci_32427942

Potem ten nowy e-mail wpisujesz na pl.smeet.com w panelu logowania i hasło takie jak masz na mieście fotki;)
Fenomenka
Fenomenka
  28 października 2011
Xeen
Xeen: (nie może być to ten na, który zakładałaś konto na mf


Adres mailowy może być dowolny, tylko wcześniej nie powinien być użyty do rejestracji innego konta w Smeet. Najczęściej zapominamy, że już użyliśmy danego adresu mailowego do rejestracji innego konta, a technicznie nie można mieć więcej niż jedno konto przypisane do danego adresu mailowego.

Xeen
Xeen: Potem ten nowy e-mail wpisujesz na pl.smeet.com w panelu logowania i hasło takie jak masz na mieście fotki;)


Na pl.smeet.com wpisujesz adres mailowy jaki potwierdziłaś w ustawieniach na koncie Smeet, a następnie prosisz o przypomnienie hasła. Dostajesz je na skrzynkę i jak chcesz możesz zmienić.
Stiiwen
Stiiwen
  7 listopada 2011

Za dużo kombinowania. Wystarczy wejść na Smeet poprzez fotkę, następnie nie zamykając tego wejść na stronę www.smeet.com i po chwili zobaczymy że automatycznie zalogowało nas na tej stronie na konto z fotki i automatycznie jest to powiązane z fejsem.

stvn
stvn
  8 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wystarczy wejść na Smeet poprzez fotkę, następnie

Tak. A jak się skończy mariaż smeet z fotką, to co wtedy? Albo jak dostaniesz blokadę konta na fotce?

Konto usunięte
Konto usunięte: i automatycznie jest to powiązane z fejsem

Właśnie nie jest automatycznie powiązane, ale nie chce mi się tego tłumaczyć.
Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  9 listopada 2011

Bardzo się staram i nic z powyższego nie kumam.
Pochwalę się, co zrobiłam w związku z przejściem z fotki.pl na facebook.

1.5 pażdziernika. Zmiany na z Miasto Fotki na Smeet. Obraziłam się. Ignor.
2.21 pażdziernika. Założyłam konto na facebook’u. Skorzystałam z czyjegoś zaproszenia na którymś z komunikatorów. Wcześniej nie wiedziałam, co to jest.
3.25 pażdziernika. Pani FireStarter2 wyskakuje mi z „Jak nie wpiszesz na blogu smetowskim to nie mogę zaakceptować…”. Ja szok, bo nadal nie wiedziałam, gdzie jest ten blog. Nadal byłam w starym systemie, tzn. albo na fotce/blog, albo na MF/Smeet. Od niej się dowiedziałam, że należy kliknąć tam, gdzie się nigdy od wieków wieków amen nie klikało i zapomniało o tym tajemniczym miejscu
4.28 pażdziernika nad ranem po raz pierwszy weszłam przez facebook na smeet, bo wpadłam na genialny pomysł, ze trzeba zrobić to:
5.8 listopada pierwszy czat/konfa na facebooku.
6.Zaraz po tym wpadłam na kolejny pomysł. Zwolniłam spamy :D. Ja nigdy wcześniej nie grałam na necie; nawet w kulki. Stad może być widać śmiesznawe posty o grach, w które wczoraj w nocy się pobawiałam. Nigdy w życiu nie zaglądałam do pop-up:
7.Nadal nie potwierdziłam meila na swojego smeetowskiego profilu. Tzn. nie klikłam w link, który w poczcie dostałam. Jest to trochę kompozycja braku motywu, nie wiedzy i strachu.
8.Nadal nie umiem zaprosić total new. przyjaciół na Smeet z facebooka. To zadanko na Smeet wisi mi na stałe

PREZENTY od znajomych z facebooka i ZBIERACTWO po pokojach smeeta.
Prezenty od znajomych (kwiatki, podział FP ze zbieractwa) i zbieractwo FP (gwiazdki, złodziejszki itp.) SUMUJĄ się. LIMITOWANE są dobowo. Jak wykorzystasz prezenty/zapro. z facebooka, to nie masz już co zbierać FP i boostsów po pokojach i czym dzielić się nimi ze znajomymi. Starczy, ze jedna osoba pozbiera po wszystkich pokojach i podzieli się ze swoimi znajomymi. Pozostali tylko to odbiorą na fp (facebook). Tutaj nie ma odwdziecznia się, tylko system zmianowy.
Najlepiej ZAWSZE jak znajdzie się FP to zawsze DZIELIĆ SIĘ ZE ZNAJOMYMI (prezenty mają mniejszą wartość) :calusek:

KoCham Was

stvn
stvn
  9 listopada 2011
Afera74
Afera74: 7. Nadal nie potwierdziłam meila na swojego smeetowskiego profilu. Tzn. nie klikłam w link, który w poczcie dostałam. Jest to trochę kompozycja braku motywu, nie wiedzy i strachu.

Będziesz miała kompozycję, jak Ci na fotce konto zablokują i do miasteczka naszego nie wejdziesz.:smierc:
Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  10 listopada 2011

oki. Sprawdzę to.

KoCham Was

stvn
stvn
  17 listopada 2011

I jak? Zrobiłaś z tym mailem?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.