FireStarter2
FireStarter2
  19 października 2011 (pierwszy post)

Po raz kolejny Zapraszam do wytężenia wzroku i odrobine zabawy:DD
I scren


II screan


III screan

stvn
stvn
  4 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: STVN Twój ostatni pomysł WOW zupełnie coś innego wielkie brawa:D

Dziękuję, ale nie wiem jak będzie z ilością zawodników biorących udział. Żeby nie było jak z konkursem "Lizus", że myślałem, że to jest przełomowe mega coś, a tylko trzy osoby wzięły udział. Tak samo z tym. Konkurs, który jest absolutnym objawieniem sezonu, pozwalającym zdobyć niemal każdy przedmiot, a zainteresowanie jest (jak narazie) takie... niezbyt. Może konstruują dopiero swoje dzieła. Nie wiem. Nie rozumiem tego. Wychodzi na to, że lepiej dawać proste konkursy na automatach?

Jest pewna stała w tym wszystkim. Konkurs na pokój miesiąca, konkurs na miss/mistera oraz Lotto MF. Co miesiąc, niemal regularnie, niczym menstruacja.

Ale igrzyska organizowane były już w starożytności, by ludzie mieli rozrywkę. Kontynuujmy tradycję wprowadzoną do naszego miasta przez Fenomenkę. Opracowujmy konkursy. Od tych najprostszych, aż po wieloetapowe zmagania.

P.S. Specjalne podziękowania dla LaPrini za zaopiekowanie się moim pomysłem na konkurs "Maniak" i wprowadzenie go w obieg. Szczegóły konkursu na "tamtym" blogu. Nie chcę reklamować linkiem, wiem, że nie wolno.
Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  5 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Konkurs na pokój miesiąca,

Trzymka :calusek:

KoCham Was

stvn
stvn
  7 listopada 2011

Za październikowy pokój miesiąca chyba (podkreślam - chyba) było zrobione na pokój halloweenowy. Czyli sprawa listopada pozostaje otwarta jak będzie się zbliżała końcówka miesiąca.

Ale boję się, że tym tokiem myślenia, to na grudzień będzie musiał być pokój świąteczny. A nie, że po prostu co miesiąc jakiś ciekawy pomysł.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.