Tawariel
Tawariel
  18 października 2011 (pierwszy post)

Jak zalogować się na stronie smeet.com ? Próbowałam wpisywać email z fotki + hasło = zalogowało mnie na koncie ze smeta ktore założyłam juz dawno O.o Później chciałam potwierdzić swojego maila tak jak jest to opisane tu http://www.fotka.pl/grupa/830909/Miasto_Fotki/INFO_Nowe_mozliwosci_32427942
Niestety e-mail którym loguję się na fotce nie został przyjęty ;/ więc wpisałam inny , mój drugi i potwierdziło. Teraz kiedy chcę się na smeecie zalogować ten drugi email też nie pojdzie -,-
Zrozumieliscie mnie ?;d heh...

Xeen
Xeen
  18 października 2011

Musisz potwierdzić e-mail na swoim profilu w zakładce ustawienia, jednak to nie może być ten sam e-mail na, którym masz zarejestrowane konto na MF:)

Tawariel
Tawariel
  18 października 2011

potwierdzałam:P inny email. i z niego tez nie moge wejsc :(
uff.. ale komplikacji .

Fujin
Fujin
  18 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: potwierdzałam:P inny email. i z niego tez nie moge wejsc :( uff.. ale komplikacji .


wejdź przez www.fotka.pl/miasto i potem pełny ekran to jak wbijesz potem np na de.smeet.com to będziesz zalogowany
Fujin
Fujin
  18 października 2011

zalogowana* przepraszam za pomyłkę (Twój nick)

Tawariel
Tawariel
  18 października 2011
Fujin
Fujin: wejdź przez www.fotka.pl/miasto

nawet nie trzeba dawać pełnego ekranu :) wystarczy pojawic sie w pokoju. i wiem.. wlasnie tak wchodze, ale jest to , przyznam, uciążliwe jak dla mnie... i chciałabym wiedziec czy da sie cos z tym zrobic:P zeby wchodzic normalnie :)
Fenomenka
Fenomenka
  28 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wpisywać email z fotki + hasło = zalogowało mnie na koncie ze smeeta ktore założyłam juz dawno


Każde konto na Smeet jest przypisane do jednego adresu mailowego.
Technicznie nie można mieć więcej niż jedno konto powiązane z danym adresem mailowym.
Wprowadziłaś adres mailowy, którego użyłaś do rejestracji danego konta i zalogowało Cię na to konkretnie konto.

Jak logować się bezpośrednio przez stronę smeet?
Potwierdzasz adres mailowy w ustawieniach na koncie Smeet.
(musi być to adres, którego wcześniej nie użyłaś do rejestracji innego konta. Jeśli zależy Ci na tym konkretnie emailu a już został użyty, zmień adres mailowy w powiązanym z nim koncie na inny i dopiero potwierdź go na głównym koncie)

Następnie wchodzisz na stronę pl.smeet.com, wprowadzasz adres mailowy i prosisz o przypomnienie hasła. Otrzymujesz je na skrzynkę i jak chcesz możesz zmienić.

I w przyszłości możesz po prostu wchodzisz przez stronę Smeet podając adres mailowy i hasło.
Tawariel
Tawariel
  28 października 2011

dzięki za odpowiedź :-)
już wszystko działa.
do zamknięcia ;-)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.