MilczacaWdowa
MilczacaWdowa
  18 października 2011 (pierwszy post)


czy tylko u mnie tak sie dzieje ?
Aeternus
Aeternus
  18 października 2011

miałem podobnie

Tawariel
Tawariel
  18 października 2011

taaa, ja tez:P ale juz jest OK

Xeen
Xeen
  18 października 2011

Mi się pokazało, że jestem zalogowany na innym ekranie.

K0tec3K
Posty: 3 (po ~402 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
K0tec3K
  20 października 2011

Otoz, rozwiazanie jest jedno (przynajmniej mi to pomoglo).
W ustawieniach przegladarki opera mialem "akceptuj ciasteczka tylko odwiedzanych stron"
zmiana na
"akceptuj ciasteczka"
naprawila problem...
Kiedy zmieniam spowrotem to nie moge znow wejsc;]

Najlepiej odpal w innej przegladarce (jak nie masz innej niz explorer to sciagnij).

U mnie bylo tak ze z google chrome moglem wejsc, z opery nie moglem przez ten komunikat.

GotRiceBitch
GotRiceBitch
  23 października 2011

Używałam konto z miastofotki na smeet i ktoś dał mi kicka na 167h, dodam iż nic nie robiłam bo w tym czasie pisałam referat a konto miałam włączone. Co mam tera zrobić? 167h to troche dużo, no nie? ;//

laurenth1981
laurenth1981
  23 października 2011

proponuje usunąć konto, bo od czasu połączenia ze smeet - MF to tandeta i jeden wielki bug...

Fenomenka
Fenomenka
  29 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Używałam konto z miastofotki na smeet i ktoś dał mi kicka na 167h, dodam iż nic nie robiłam bo w tym czasie pisałam referat a konto miałam włączone. Co mam tera zrobić? 167h to troche dużo, no nie? ;//


Kick trwa 20 min i można go otrzymać od naszych ochotniczych pomocników czyli OP w momencie gdy dokonujesz łamania regulaminu.

Wszelkie dłuższe blokady na koncie to nie kick tylko ban i może go nadać tylko administrator na podstawie przesłanego na Ciebie zgłoszenia. To oznacza, że w momencie gdy dostawałaś bana może i zachowywałaś się poprawnie, ale na podstawie zapisów czatu z ostatnich dni administrator doszedł do wniosku, że twoja obecność online nie jest pożądana, bo psujesz zabawę innym.

W razie wątpliwości zawsze możesz napisać na support.pl@smeet.com
malyzwierzaczek
malyzwierzaczek
  4 listopada 2011

Ale co to jest :woot:

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  5 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale co to jest

Odp.: taka mała ściema :mrgreen:

KoCham Was

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.