Fujin
Fujin
  17 października 2011 (pierwszy post)

Ryzykuję minusy u wielu osób, ryzykuję tym, że offtopuję czego wcale nie chciałem zrobić, ale jak przemówić Administratorom, że ludzie nie mają obowiązku oglądać kretyńskiej "DELIKATNEJ", kretyńskich "Chłopaki nie płaczą", "Ludzkiej stonogi", "Eksperymentu" i wielu innych filmów, a mają prawo przebywać w kinie.. Pewnie teraz nikt się nie podpisze pod tym postem, ale jednak chciałbym prosić o wyrozumiałość. Sam zacząłem wpisywać te filmy na "dwutygodniową listę". YouTube nie przyjmuje moich skarg na łamanie praw autorskich tych filmów. A jeżeli Fenomenka pisze mi, że 2 tygodniowych przerw między kolejnym włączeniem tego samego nie da się wdrożyć w życie to moje pytanie brzmi: Po co ON AIR skoro mloden pisała jakoś podobnie "Ile razy jeszcze będziemy musieli oglądać "Delikatną", "Eksperyment" "Ludzką stonogę"?" Teraz wszyscy posiadający tą odznakę są bezradni bo regulamin pozwala nawet na taką ewentualność, że Delikatna będzie leciała co drugi film np. 30 razy na dobę. Chciecie tego?? Chcecie, żeby Wam móżgi wyparowały? To jest kino czy sala tortur?? Chcecie miłą atmosferę czy ciągłe kłótnie o to, że ktoś znowu puścił Delikatną??

Kto jest za tym niech przynajmniej w myślach sobie to powie.. Bo teraz chyba czekają mnie obelgi i prowokacje ze strony niektórych, żebym zaklnął dostał bana i pierwsze punkty do bluzgometru albo z zazdrości... To jak?

Apasionada
Apasionada
  17 października 2011
Fujin
Fujin: 30 razy na dobę.


doba ma 24h a delikatna trwa ok 1,5h :P

Fujin
Fujin: Kto jest za tym niech przynajmniej w myślach sobie to powie.. Bo teraz chyba czekają mnie obelgi i prowokacje ze strony niektórych, żebym zaklnął dostał bana i pierwsze punkty do bluzgometru albo z zazdrości... To jak?


bardzo dziwna Twoja filozofia.
Fujin
Fujin
  17 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo dziwna Twoja filozofia


Dobra nie patrzcie na to co napisałem w ostatnim akapicie.
Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  17 października 2011

Suuper :calusek: :brawo:

beeek :ziew:

KoCham Was

Xeen
Xeen
  17 października 2011
:ziew: Ale się uczepiłeś już do kina Nusia dała jeden temat wystarczy nie potrzeba nam 2002020202 abyśmy zrozumieli...
Piotrus
Posty: 315 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Piotrus
  17 października 2011
Xeen
Xeen: Ale się uczepiłeś już do kina Nusia dała jeden temat wystarczy nie potrzeba nam 2002020202 abyśmy zrozumieli...

Tak samo robiłeś z "Pomysł Kapelan"
Xeen
Xeen
  17 października 2011
Piotrus
Piotrus: Tak samo robiłeś z "Pomysł Kapelan"

Zrobiłem tak, iż wiele osób o odznakę nalegało Fenomenka nie spojrzała na temat - zaginął i dałem go jeszcze raz z uwzględnieniem paru rzeczy... :zonk:
Fujin
Fujin
  17 października 2011
Piotrus
Piotrus: Tak samo robiłeś z "Pomysł Kapelan"


dzięki za poparcie
Xeen
Xeen
  17 października 2011

Piotrus, napisał w grupie Fanatycy MF:


A sam wiele razy miałeś problemy z ortografią na forum.
Ok niech Ci będzie.

Piotrus
Posty: 315 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Piotrus
  17 października 2011

Nie wiem co to ma z tym tematem.

Fujin
Fujin
  17 października 2011
Piotrus
Piotrus: Nie wiem co to ma z tym tematem.


no nic nie ma... to po pierwsze. po drugie jest napisane tam "naucz się pisać. szczególnie tylko szczególnie". zabrakło tylko "nie" przed "szczególnie"
Xeen
Xeen
  18 października 2011
Fujin
Fujin: Fujin

- ok mloden nie ma teraz 2 tygodnie więc póki co, z niczym nie możemy ruszyć chyba, że się zjawi przelotnie:)
Aeternus
Aeternus
  18 października 2011

@Fujin

początkowo temat trzymał się kupy ale jak zwykle zaczyna zbacza na inny tor...
Wiesz, że offtopujesz i zastanawiam się po cholerę to robisz ? W końcu Nasza cierpliwość się skończy. To samo tyczy się Xeena. Jeśli już o czymś piszecie to trzymajcie się tematu. To jedyne o co proszę...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.