Fujin
Fujin
  11 października 2011 (pierwszy post)

A więc.. Mój problem wygląda następująco:
Po uprzednim dodaniu do kontaktów smeet_skype wszedłem na stronkę pl.smeet.com i stamtąd na serwer. Znajoma mówiła, że ikonka powinna być u dołu ekranu między Lupą a Wiadomościami... Tymczasem u mnie nie ma. Proszę o pomoc! Dziękuję.

xSamAlone18x
xSamAlone18x
  12 października 2011
Fujin
Fujin: pl.smeet.com

i tu jest "pies pogrzebany". Póki co na naszym rynku funkcja rozmów przez skypa za pomocą smeet-a nie jest dodana, obowiązuje na innych rynkach, być może z czasem i u nas będzie to wprowadzone, lecz na dzień dzisiejszy mają to tylko inne rynki
stvn
stvn
  12 października 2011

Będąc u nas, w oknie przeglądarki wpisz de w miejscu pl i Enter, przeskoczysz na niemca. Tam działa Skype.

Fujin
Fujin
  12 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Będąc u nas, w oknie przeglądarki wpisz de w miejscu pl i Enter, przeskoczysz na niemca. Tam działa Skype


niestety nie działa... ale wielkie dzięki za chęć pomocy!
xSamAlone18x
xSamAlone18x
  12 października 2011

a dzwonili z tego kontaktu z wiadomością powitalną?? (bez tego ta opcja nie zadziała)

Fujin
Fujin
  12 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a dzwonili z tego kontaktu z wiadomością powitalną??


nie..... nie dzwonili.. zaakceptowali i nic dalej
xSamAlone18x
xSamAlone18x
  12 października 2011

to pozostaje poczekać, bo według poradnika, z angielskiej strony smeet-a kolejnym krokiem po dodaniu tego kontaktu do listy znajomych na skypie powinna odbyć się "rozmowa" i dopiero wtedy można rozmawiać przez skypa na smeecie

xSamAlone18x
xSamAlone18x
  12 października 2011

aha... i jeszcze taki mały, ale być może istotny szczegół, trzeba mieć ustawiony status na skypie na online
P.S. wybaczcie post pod postem :P

Fujin
Fujin
  12 października 2011

zadzwoniłem tam na ten smeet_skype i "No answer"

xSamAlone18x
xSamAlone18x
  12 października 2011

to automat stamtąd musi zadzwonić, trzeba poczekać, ewentualnie można napisać maila na : support.pl@smeet.com , jedynie to przychodzi mi do głowy, sam nie miałem okazji przetestować tej funkcji jeszcze (brak czasu na zwiedzanie innych rynków) :P

KociDemonX
Posty: 9 (po ~167 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
KociDemonX
  15 października 2011

Na polskiej stronie smeeta nie ma opcji Skype.
Jest jeden sposób po którym skype się na pewno odpali:

Wiec po pierwsze wyloguje się ze smeeta,następnie wyczyść ciasteczka przeglądarki(w Mozilli to jest Narzędzia -> Wyczesc historie przegladania zaznacz ciasteczka i wyczyść) następnie przejdź do strony angielskiej smeeta (en.smeet.com/) zaloguj się i pojawi sie ikonka skype :)

Fujin
Fujin
  17 października 2011
KociDemonX
KociDemonX: Wiec po pierwsze wyloguje się ze smeeta,następnie wyczyść ciasteczka przeglądarki(w Mozilli to jest Narzędzia -> Wyczesc historie przegladania zaznacz ciasteczka i wyczyść) następnie przejdź do strony angielskiej smeeta (en.smeet.com/) zaloguj się i pojawi sie ikonka skype :)


musi chyba faktycznie odbyć się rozmowa - nie działa :(( dzięki za chęci wszystkim
Demotywacja
Demotywacja
  24 października 2011

Mam ten sam problem ;> 3 dzień czekam na połączenie od smeeta ;>

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.