RanDi
RanDi
  11 października 2011 (pierwszy post)

witam, wbiłem na mfa do kina, przez jedna osobe, chcialem do niej dolaczyc, i znalazlem sie w dziwnym miejscu i ktos do mnie po zagranicznemu mówil, i dostałem kicka a teraz nie moge wejsc na mfa xD nie czaje tego

Piotrus
Posty: 315 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Piotrus
  11 października 2011

ta osoba była na innym smeecie inny jeżyk obowiązuje Ty pewnie pisałeś po polsku za to ban

Fujin
Fujin
  11 października 2011
RanDi
RanDi: witam, wbiłem na mfa do kina, przez jedna osobe, chcialem do niej dolaczyc, i znalazlem sie w dziwnym miejscu i ktos do mnie po zagranicznemu mówil, i dostałem kicka a teraz nie moge wejsc na mfa xD nie czaje tego


nie pij tyle xDD

a tak na serio wejdź na pl.smeet.com potem swój profil i zmien na jakiś kraj i potem znowu Polska
Fujin
Fujin
  11 października 2011

no i potem relog, a jeżeli to nie pomoże skontaktuj się z FT (Fotka.TEAM)

stvn
stvn
  11 października 2011
RanDi
RanDi: wbiłem na mfa do kina, przez jedna osobe, chcialem do niej dolaczyc, i znalazlem sie w dziwnym miejscu

Jeśli ktoś przebywa na innym rynku w dowolnym pokoju, znajdując go, przechodzisz do danego pokoju (innego rynku). W tym przypadku przeszedłeś do kina innego rynku.

Na każdym rynku, w pokojach publicznych obowiązuje język danego kraju. Prawdopodobnie pisałeś po polsku, ich OP upomniał Cię w swoim języku, byś przestał, nie zrozumiałeś tego, nadal pisałeś i za to zostałeś wyrzucony.

Kop jest czasowy.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.