Xeen
Xeen
  5 października 2011 (pierwszy post)

Wstaje, 7:00 loguje się na Miasto Fotki nic nie podejrzewa normalnie, na rynku padło kilka bluzgów, ktoś pogroził palcem, doszła druga osoba, która zaczęła bluzgać, nie zwracałem już uwagi - poszedłem do siebie kliknąłem smoka powiększyłem mój miernik o 600 parę kliknięć. Miasto Fotki coś muliło, niestety nic nie podejrzewałem.
Zamknąłem Miasto Fotki, po powrocie o 14:00 wiadomość od Fenomenki, że grupa przestanie istnieć, myślałem, że się przesłyszałem, woła mnie stvn - nowy pokój coś wejść nie mogę białe tło, odświeżam faktycznie nowy pokój w strefie Smollywood która u nas jeszcze nie istnieje (kwestia czasu), ale zmienił się również adres pl.smeet.com :szok:
Wchodzimy na rynek rozmawiamy sobie, patrze pewien user już bez OP, rezygnacja Fenomenka jak gdyby nigdy nic wchodzi na rynek z buźką - diabełek. Padło słowo - królowa, to wszystko przez nas, żadnej reakcji.
Napisałem, że toniemy jak Titanic, Fenomenka na to (nie dosłownie), że nigdy nie pozwoli nam się stoczyć czy tam utopić. To już koniec mojej pracy tutaj.


Idziemy na dno jak Titanic, nasze Miasteczko a raczej byłe miasteczko teraz Smęt czy jak kto woli Smeet - niszczeje w oczach.

Pozostaje nam tylko ta piosenka:

[youtube=fX_rpjz2o5w]

http://www.youtube.com/watch?v=fX_rpjz2o5w

TiredOFbeingKWL
TiredOFbeingKWL
  5 października 2011

pierniczenie o Szopenie :). jak tak każdy zacznie odchodzić to faktycznie Smeet się stoczy, a chyba chodzi o to, by tak się nie stało?

nie poddawać się! walczyć do końca!

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  5 października 2011
:krowa: i okręty
Koncert życzeń:
1. Gry: puzzle (jak w stylach), warcaby, okręty, pranie (wyżymanie itp).
2. CIUCHY: koszuliki ":jestem za a nawet przeciw" "z liścia", kapelusze al'a Zorro męskie rózne kolory, gały (oczy) do wymiany.
3. Gry styli: makijaż, paznokcie.
4. POKOJE : kata, szkoła (nawet fajne), mazurski/żeglarski, narciarski/skocznia (zamiast niemieckiej Siła np.).
5. MEBLE: jest propozycja automatów kasyna do pokoi i innych rzeczy z public pokoi,
6. FLIRT: nowe pytania/stare do wymiany, bo ja nie wiem, czy złota odznaka to chluba, czy kicha.
7. PLATYNOWE: piąty stopień trudności do gier.
8. "Tu jestem" nad głową na "Witam" widoczne dla wszystkich.
9. Powrót "Aktywności" do profili np. zamiast "ilości prezentów otrzymanych" (po co posądzenia o pryw. za lody).
10. Nie jestem pewna czy opcja "stop" na ekranie potrzebna.
Miłego wieczoru

KoCham Was

stvn
stvn
  5 października 2011
Afera74
Afera74: 10. Nie jestem pewna czy opcja "stop" na ekranie potrzebna.

Można wyłączyć TV, by nie oglądać tego, czego się nie chce, chcąc być w danym pokoju.
Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  5 października 2011
:lol: Dzięki za info :lol:

Chodzi o to, że już jest w prawym dolnym rogu "Przycisz", to na ekran też działa :tak:

KoCham Was

stvn
stvn
  7 października 2011
Xeen
Xeen: po powrocie o 14:00 wiadomość od Fenomenki, że grupa przestanie istnieć, myślałem, że się przesłyszałem

Grupa nadal isnieje, o czym każdy może się przekonać, wchodząc na nią.

Xeen
Xeen: To już koniec mojej pracy tutaj.

Jesteś bardzo dobrym newsmanem jak ja. Twoje odejście będzie stratą dla nas wszystkich. Więc nie odchodź, pełnij dalej swoją funkcję. Ja oddałem odznakę Dziennikarza, jednak dalej nim jestem. Nie dla znaczka to robiłem i nie dla znaczka, robię to nadal.
Fujin
Fujin
  7 października 2011
Xeen
Xeen: Wstaje, 7:00 loguje się na Miasto Fotki nic nie podejrzewa normalnie, na rynku padło kilka bluzgów, ktoś pogroził palcem, doszła druga osoba, która zaczęła bluzgać, nie zwracałem już uwagi - poszedłem do siebie kliknąłem smoka powiększyłem mój miernik o 600 parę kliknięć. Miasto Fotki coś muliło, niestety nic nie podejrzewałem. Zamknąłem Miasto Fotki, po powrocie o 14:00 wiadomość od Fenomenki, że grupa przestanie istnieć, myślałem, że się przesłyszałem, woła mnie stvn - nowy pokój coś wejść nie mogę białe tło, odświeżam faktycznie nowy pokój w strefie Smollywood która u nas jeszcze nie istnieje (kwestia czasu), ale zmienił się również adres pl.smeet.com Wchodzimy na rynek rozmawiamy sobie, patrze pewien user już bez OP, rezygnacja Fenomenka jak gdyby nigdy nic wchodzi na rynek z buźką - diabełek. Padło słowo - królowa, to wszystko przez nas, żadnej reakcji. Napisałem, że toniemy jak Titanic, Fenomenka na to (nie dosłownie), że nigdy nie pozwoli nam się stoczyć czy tam utopić. To już koniec mojej pracy tutaj.


uwierz lub nie... Ale mnie to samo wzięło...
Fujin
Fujin
  7 października 2011
Xeen
Xeen: Pozostaje nam tylko ta piosenka:


Xeen posłuchaj sobie tego polecam !! ;]

http://www.youtube.com/watch?v=KnG4sZvQ1Wo&feature=related
SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  7 października 2011

Nie płaczcie Fotka jeszcze jak na razie udostępnia wpisy o smeet wiec niema co się smutać będzie dobrze !!! ::piwo::

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

Xeen
Xeen
  7 października 2011

Nie Fotka lecz mu - grupa nie przestanie istnieć tam będę jako newsman o wszystkim informował. Dziękuje:)

Fujin
Fujin
  7 października 2011
Xeen
Xeen: Nie Fotka lecz mu


;o Xeen wiem ;D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.