SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  3 października 2011 (pierwszy post)

Pisze ten temat z nadzieją że nie zostanie zamknięty dotyczy to sprawy osób publicznych czyli tych osób na MF które mają jakieś znaczki typu reporter,showman itd i mam pytanie do was drodzy co robić z taką osobą która nie dosyć że ubliża i naśmiewa się z innych to chce ustawiać wszystkich nawet na konkursach które są dla nas graczy Ciekaw jestem Opini i czy powinna nosić znaczek który do czegoś zobowiązuje ?? :DD: Pozdrawiam

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

Ainess
Posty: 63 (po ~110 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
Ainess
  4 października 2011
Hmmm , powiedzmy , że tak to wygląda =)

Każdy powinien być regulaminowy , zawsze bierzemy to pod uwagę jak kogoś przyjmujemy do grup
y .
FireStarter2
FireStarter2
  4 października 2011
Nie no , nie róbmy jaj każdemu zdarza się jakaś wpadka:D Nie ma ludzi nieomylnych itd:jezyk:
SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  5 października 2011
Xeen
Xeen: Co do wyrzucania w moim pokoju prywatnym wyrzuciłem Cię wtedy, gdyż obraźliwie oceniałeś innych mówiąc, że mają brzydkie stroje itd.

co do tej wypowiedzi sorki ale nie zgodze się i to co piszesz to same kłamcy i nie stety prawda jest taka że napisałem"że wygranć powinny inni z lepszymi strojami" i miałem prawo sie wypowiedzieć i każdy wie że nie napisałem że mają brzydkie stroje dziecko co ty w ogóle piszesz chcesz się przebić z klamstwami ale ja nie pozwalam się obrażać i robić z siebie kłamcy a co do tego słowa won moge 10 osób wskazać że napisałes idz na rynek jak stałem z boku i że rzygasz jak mnie widzisz wiec skończ tą żenadę i tak już sam przyznałeś jak się odnosisz do ludzi wiec no coment,nie masz prawa obrażać jako użytkownik nawet a co dopiero jako osoba publiczna i to tyle w temacie.Mam nadzieję że Fenka zajeła się już wszystkimi materiałami .Powodzenia Tobie życzę ale mnie prosze personalnie nie tykać nie zezwalam na to i koniec.

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

Aeternus
Aeternus
  6 października 2011

sprawa pokoi prywatnych - osoba może zostać wyrzucona choćby za to że nawet do niego weszła... kumasz ?

co do określenia " won " to wydaje mi się że pewna grupa ludzi jest nie co przewrażliwiona :mrgreen: idźcie na spacer, zostawcie to Miasto choć na chwilkę :)

SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  7 października 2011

Pokój prywatny jeśli jest użyty do konkursu to na jego czas nie jest prywatnym pokojem a co do słowa won to tylko część tego co było potem więc to tak dla wyjaśnienia:D:D

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  7 października 2011
SebiQ
SebiQ: Pokój prywatny jeśli jest użyty do konkursu to na jego czas nie jest prywatnym pokojem

Wybacz, ze widzę tu paradoks :lol:
Pokoi niczyich nie ma
Miłego SebiQ :calusek:
Przyjemnego wieczoru :calusek:
Dawaj do kina MF. Dawaj...

KoCham Was

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.