Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  20 września 2011 (pierwszy post)

LEPIEJ BEZ FOTEK NIŻ NĘKANIE !!!!
Wnoszę prośbę aby wymagane było zdjęcie ze swoim wizerunkiem tylko i przede wszystkim na pierwszym foto w albumie "ja" !!!!
Miniaturka obojętne; może być grafika.

Większość profili wygląda tak GOŁO

Mój profil od miesiąca wygląda tak:
Już nie wiem jak robić aby było dobrze !!!
Ponownie dostałam bana !!!!

A to te nie wskazane fotki

Co to za nękanie !!!

KoCham Was

WstrzasSejsmiczny
WstrzasSejsmiczny
  20 września 2011

a nie wiesz jak zrobić żeby było dobrze ?? hmm usuń konto ;) kopnij fotke.pl " w zadek"

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  20 września 2011

zdjecia nie byly tak wyrazne abym rozpoznal Ciebie na ulicy dlatego zostaly przeniesione do innego albumu.I nie ma co tu gdybac oto

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

Raijaa
Raijaa
  20 września 2011

O co biega sKooler wytłumaczył wszystko grzecznie. To forum nie powinno być umieszczone tutaj tylko na forum fotki.

sKooler
sKooler
  20 września 2011
Afera74
Afera74: Troszkę kultury

gdzie zauważasz jej brak?
To portal społecznościowy, nie mam zamiaru pisać do Ciebie per "Pani" :)
Cala afera (hmm, to nie najlepsze słowo) wynikła przez Twoją nieznajomość regulaminu, teraz już chyba wiesz co i jak, nie? :>

I jeśli dalej mamy ciągnąć ten offtop, to proszę odpowiedz mi na punkt trzeci mojego ostatniego posta, byłbym wdzięczny :)
WhiteSuccubus
Posty: 14 (po ~983 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
WhiteSuccubus
  20 września 2011

Afera jak zwykle robi aferę, czyli to co potrafi najlepiej. Tzw. z kału problem, z igły widły, w dodatku w miejscu nie przeznaczonym do tego. Wydaje mi się, że temat nadaje się do zamknięcia. Założycielka doskonale wie, co robi źle, ale mimo to nadal to robi i jeszcze ma pretensję- ręce opadają. A może faktycznie przydałby się ban? Taki dłuższy? Może zrozumiałaby.

ichabod
ichabod
  20 września 2011

Gorzej niż dzieci, sprawa została już wyjaśniona więc zamykam.

Na przyszłość radzę zapoznać się z regulaminem.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.