ERTE88
ERTE88
  13 września 2011 (pierwszy post)

mam problem od dłuższego czasu z zadaniami za 25 Fp, choć ostatnio to nie problem-to jeden wielki bug. mianowicie po zakonczeniu uzadania pojawia mi sie cale niebieskie tlo, nie ma koperty i paska ktory sie laduje i po ktorym to zalicza misje i nabija FP. jest tylko opcja powrotu do MF. zdarza się ze na jakies 10 prob cudem zaliczy jakies zadanie, ale ileż mozna?
czy ktos zna ten problem? jakies rozwiazanie?
podkreslam ze net sprawny 8 mb, ramu 2gb, procek jeden z lepszych 2 rdzeniowych, nic prócz MF nie jest wlaczone, zadne gg ani nic innego, wszelkie zbedne programy i procesy obciazajace są wylaczone lub zamkniete, karta graficzna z 512 mb jedna z lepszych GF-
wiec problem wg mnie nie lezy po stronie sprzetu- na full detalach najnowsze gry odtwarza bez zadnego laga. brak mi jakiegos programu? jakiejs aktualizacji czy jaka cholera?
jak ktos wie niech pomoze, bd bardzo wdzieczny :)

stvn
stvn
  13 września 2011

Zainstaluj jeszcze raz Flasha, jak dalej będzie nie tak, to reinstal systemu i wgranie Flasha. To tak na początek. Czegoś trzeba się chwycić i próbować po kolei. Flash najnowszy oczywiście.

ERTE88
ERTE88
  14 września 2011

v 10.3 zainstalowana i niestety bez zmian.
system wg mnie jest ok choc moge sie mylic.
do niedawna wszystko bylo ok, czasem nie zaliczalo, ale to tylko czasem, a z dnia na dzien coraz gorzej. gry takie jak np. te maszynowe w MF jak astro shooter itp działąją bez zarzutu, wszelkie inne gry flashowe itd tez bez problemu. reinstal systemu troche niezbyt mi na reke, bo był dosyc niedawno robiony, a co max pol roku robie formata i od nowa systemik(xp prof) i wszelkie potrzebne programy, aktualizacje i ew łaty, ktore mam zawsze spisane i pozostaje tylko najnowsze wersje sciagac i odkad pamietam to nigdy nie mialem problemow z oprogramowaniem i grami [ tym bardziej ze pierw bez neta idzie antywir, anty spy i blok na hacker lamy, pozniej dopiero podlaczenie neta, wiec tez zaden wir chyba nie wpadl z opcją "niech sie gosciu meczy w MF z zadaniami za FP" :) ]
gdzies cos jest, jakiś mały chochlik, teraz tylko go znalezc.

stvn
stvn
  14 września 2011

Zobacz na innej przeglądarce.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.