Daniel8377
Daniel8377
  10 września 2011 (pierwszy post)
Gdzie są OP nie mam zadnego tylko stvn jest aktywny i zakażdym razem jest wołany , mam propzycje żeby sprawdzić aktywnośc OP-ów i usunąc nie aktywnych którzy wchodzą tylko na godzinke czy dwie i powołać stałych Graczy na MF
SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  11 września 2011

Jestem za wreszcie może ja bym dostał OP:D
a tak serio to jeszcze KiciaDemon jest aktywna i ją widze zawsze i jest dobrym OP oraz agulla175 ale masz racje nieaktywnych jest sporo i to takich których niema wcale a ni tylko na 1 lu 2 h są wiec powinni być konsekwentnie usunięci

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

DeIeLEeR
DeIeLEeR
  11 września 2011
SebiQ
SebiQ: masz racje nieaktywnych jest sporo i to takich których niema wcale a ni tylko na 1 lu 2 h są wiec powinni być konsekwentnie usunięci

Wiec specjalnie dla was OP ma siedzieć całe dni i noce bo wam się tak podoba?
MF to dodatek do życia-czysty 100% virtual.
Każdy ma swoje życie realne-praca,dom,rodzina itp.
OP tez człowiek,ma swoje zadania w życiu realnym jak i obowiązki nie siedzi po 10 h jak OP co siedzą ciągle bo nie maja co robić.
Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  11 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiec specjalnie dla was OP ma siedzieć całe dni i noce bo wam się tak podoba?


Miasto Fotki jest czynne 24h na dobę !!!
Proszę nie mylić liczby mnogiej z liczbą pojedynczą !!!
OP-ów jest masa !!!
Wszyscy jednocześnie o jednej godzinie.

Proszę radosnego OP-a o więcej uprzejmości względem przeciętnego usera !!!

Nagminne są grupowe ucieczki z pokoju do pokoju przed jednym łobuzem, bo nie ma żadnego OP-a na całą strefę (lub się nie wie o obecności jakiegoś zaszytego w pryw. pok.)
Pozdro dla OP

KoCham Was

xXAnotherGirlXx
xXAnotherGirlXx
  11 września 2011

Jeśli chodzi o strefe nastolatków to od dawna tam żadnego Op-a nie widziałam :wtf
: .

SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  11 września 2011

Dlatego i ja to zauważyłem widocznych i aktywnych jest max 5 dzielone to na 24h bo nie każdy tyle siedzi na kompie + strefy itp to wychodzi 1 OP kory jest dostepny wiemy kto zawsze pomocny ale ja mówię o tym iż są OP na liście a na MF są niewidoczni wcale wiec albo niech piszą na forum że mają urop od gry albo czas odejść i na ich miejsca Informatorów dać i tyle

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  11 września 2011
SebiQ
SebiQ: są niewidoczni wcale wiec albo niech piszą na forum że mają urop od gry albo czas odejść i na ich miejsca Informatorów dać i tyle

Żeby to było takie piękne i proste ;P
To się wydaje takie banalne, ale z doświadczenia wiem, iż nie każdy zasługuję na taką nominację.
aGuLLa175
Posty: 17 (po ~184 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
aGuLLa175
  11 września 2011

ja jestem dla was tak długo na ile mi czas pozwala ale jednak nie wołacie mnie niestety

xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  11 września 2011

Mnie tez nie wołali bo po co. Co tam, że leci 10 h syf, co tam, że jest rozróba. OP sam przyjdzie ( czyt. wtrąci się ); po co się wysilać.

stvn
stvn
  11 września 2011
SebiQ
SebiQ: Dlatego i ja to zauważyłem widocznych i aktywnych jest max 5 dzielone to na 24h

Wychodzi 0,2 OPa na godzinę. Czyli OP na 5 godzin. Ale co nam daje ta wartość?:jezyk:
SensiNiuNia
SensiNiuNia
  12 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie są OP nie mam zadnego tylko stvn jest aktywny i zakażdym razem jest wołany , mam propzycje żeby sprawdzić aktywnośc OP-ów i usunąc nie aktywnych którzy wchodzą tylko na godzinke czy dwie i powołać stałych Graczy na MF

Nie rozumiem dyskusji, sprawdz cala liste OP i pozapraszaj, sadze ze zawsze jak zajrzysz jakis OP bd aktywny. Ja jestem baaaardzo czesto, moze nie tak czesto jak stvn ale jestem wiec mozesz czasami tez mnie zawolac;] pozdrówka ;]
LadyHardElectro
LadyHardElectro
  15 września 2011

Szczerze ? Powinno być więcej OP-ów .
A w strefie nastolatków szczególnie . Tam jest gorzej niż na strefie 18+ ; /
myślę że powinno być tam jeszcze z 3 OP-ów (awaryjnych). ;x

Apasionada
Apasionada
  18 września 2011

Jak ktos dostaje OP - to powinien byc aktywny jak sie tylko da , a nie jak mu sie zechce , mimo ze to virtual 100 % to jednak Operator to jest jakis obowiazek ! Wszystko mozna zrozumiec , ale nie nagminne nie wchodzenie lub zajrzenie na 5 - 10 minut.

stvn
stvn
  25 września 2011

Muszę się zgodzić z powyższymi słowami. Ale na szczęście są aktywni OP i pilnują porządku.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.