abbys
abbys
  21 sierpnia 2011 (pierwszy post)

MAM POTWIERDZENIE DOLADOWANIA KONTA. COINS BRAK PROSZE O UZUPELNIENIE NATYCHMIASTOWE KONTA.

Xeen
Xeen
  21 sierpnia 2011
abbys
abbys: MAM POTWIERDZENIE DOLADOWANIA KONTA. COINS BRAK PROSZE O UZUPELNIENIE NATYCHMIASTOWE KONTA.

Spokojnie Coinsy powinny dojść w ciągu 2 godzin jeżeli nie dojdą napisz do Fenomenki, jeżeli wysłałeś sms za 165 Coins - to duża suma i może iść z opóźnieniem, ale coinsy na pewno pojawią się na twoim koncie spokojnie.
stvn
stvn
  21 sierpnia 2011
Xeen
Xeen: jeżeli wysłałeś sms za 165 Coins - to duża suma i może iść z opóźnieniem

Jak to? Czemu zależność?
Xeen
Xeen
  21 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to? Czemu zależność?

Tak mi Fenomenka kiedyś pisała, gdy nie dochodziły mi Coinsy
"165 Coins to duża suma może iść z opóźnieniem" :).
stvn
stvn
  21 sierpnia 2011

Ale przecież to nie jest ciężki pakunek, żeby listonosz się zasapał i szedł wolniej i było z racji tego opóźnienie.

Xeen
Xeen
  21 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

:crylol::crylol:
Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  22 sierpnia 2011
Xeen
Xeen: Tak mi Fenomenka kiedyś pisała, gdy nie dochodziły mi Coinsy "165 Coins to duża suma może iść z opóźnieniem" :).
:krowa: gratki pomysłu :brawo:

Standartowo tu chodzi o jakość serwera !!!! :lol:

KoCham Was

stvn
stvn
  22 sierpnia 2011

No przecież, że nie o spoconego listonosza.

Xeen
Xeen
  22 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

A no tak. Do zamknięcia
szyszulec89
szyszulec89
  23 sierpnia 2011

Wykupiłam coins'y miesiąc temu, nie dostałam ich a kasę pobrało mi tak jakbym podwójnie to zrobiła. Zgłosiłam to i dostałam odpowiedź że mam cierpliwie czekać. Po tygodniu taką samą wiadomość i potem znowu...i tak już minął miesiąc!

Ongoku
Ongoku
  23 sierpnia 2011

Mam podobnie, wysłałam nawet biling szczegółowy i nic.........Zakrawa na jawną kpinę!

stvn
stvn
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zgłosiłam to i dostałam odpowiedź że mam cierpliwie czekać. Po tygodniu taką samą wiadomość i potem znowu...i tak już minął miesiąc!

Tak Cię olano w "Kontakcie"? No ładnie.
Xeen
Xeen
  23 sierpnia 2011

@szyszulec89:
Napisz do Fenomenki

Xeen
Xeen
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: stvn

Test, test 2010101 test
binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  24 sierpnia 2011

napisz na kontakt http://www.fotka.pl/pomoc i tam przedstaw problem juz Tobie to pisalem

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.