stvn
stvn
  18 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Zasady konkursu określone zostały jasno:



Tymczasem odpowiedź prawidłowa, to rzekomo:



Zatem uwzględniano tylko zwierzaczki, a nie uwzględniano Strusia, który też jest "przedmiotem interaktywnym", oraz strzałki, która też jest " przedmiotem interaktywnym" oraz siedzenia, które też jest "przedmiotem interaktywnym".

Albo prezycujemy, czego oczekujemy, albo nie wprowadzamy ludzi w błąd!

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  18 sierpnia 2011

Problem Interaktywnych Przedmiotów.
Zakładamy przeważnie, ze Interaktywne Przedmioty, to : zwierzęta i inne Akcesoria Interaktywne. Krzesło? No no .. fakt ;>
Niedługo pojawi się problem Gier Interaktywnych, bo te z automatu nimi np. nie są .

Ja pierniczę jak trzeba UWAŻAĆ !!!!

KoCham Was

FireStarter2
FireStarter2
  18 sierpnia 2011

Hmmm miałabym lekkie obiekcje czy dobry, choć człowiek jest omylny i potrafi przyznać się do błędu:D
A w tym wypadku zero reakcji ciut szkoda:/

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ktos sie nabijal ze pytalam o lampy

Rozumiem dobre chęci. :brawo:

KoCham Was

Ewenement922
Posty: 21 (po ~235 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Ewenement922
  18 sierpnia 2011

Przedmioty interaktywne , czyli te , które znajdują się w zakładce " Interaktywne " :)

stvn
stvn
  18 sierpnia 2011

Zatem struś też!

Ewenement922
Posty: 21 (po ~235 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Ewenement922
  18 sierpnia 2011

21 zwierząt klikalnych + struś Olivia + strzałka = 23 :)

stvn
stvn
  18 sierpnia 2011

Nie, bo 21!

PadlaMiBateria
Posty: 740 (po ~64 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 740
PadlaMiBateria
  19 sierpnia 2011

Stvn . Tobie już napisałam co myślę .
Dla reszty wyjaśnienie .
Przedmioty interaktywne to przedmioty interaktywne wszystkie które można znaleźć w zakładce PRZEDMIOTY INTERAKTYWNE .
Stvn dopatrzył się tam krzesła [:rotfl: ] btw. nie zostaje ono nadal uznane .
Całe zamieszanie wzięło się z nieporozumienia między mną a Fenomenką. Ja w zasadach konkursu pisałam o wszystkich przedmiotach interaktywnych, a Fenomenka z rozmachu podała mi liczbę tylko interaktywnych zwierzaków .
Proste ? Proste .
Przepraszam więc za niedogodności . Najprawdopodobniej zostaną uznane obie odpowiedzi : 21 i 23 .
PS.

Konto usunięte
Konto usunięte: człowiek jest omylny i potrafi przyznać się do błędu:D

Człowieku,co TY sobie myślisz że 24/7 siedzę na Fotce by sprawdzać czy przypadkiem ktoś do mnie / o mnie czegoś nie pisze ? Stuknij się w głowę jeśli tak myślisz.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, bo 21!

Sarkazm : Nie, bo 2 ! Jak ona mogła wirtualne zwierzaki do klikania nazwać rzeczą ! buu ! :(

:bye:

Żabcia :zakochany: :*

PadlaMiBateria
Posty: 740 (po ~64 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 740
PadlaMiBateria
  19 sierpnia 2011
Ewenement922
Ewenement922: Siedzenie , nie jest interaktywne ( nie znajduje się w zakładce z interaktywnymi ) , jest w zakładce meble :)

Święta racja, uświadom to Panu Stvn'owi bo się faktycznie w końcu rozbeczy .

Konto usunięte
Konto usunięte: Cieszę się, tylko na przyszłość pomyśl nad poprawnym formułowaniem zasad!

Zasady były wystarczająco jasno sformułowane . Jeżeli nie ma się pewności co to przedmiot interaktywny to się sprawdza. wyjaśnień takich nawet udzielałam na PW gdy ktoś nie wiedział . Z czego wynikł błąd? Napisane wyżej .

Xeen
Xeen: Struś to rzecz interaktywna bo się znaje w sklepie w kategorii interaktywnych...

Dokładnie, i miał on być zaliczony, dlaczego wystąpił błąd? Wyżej .

Konto usunięte
Konto usunięte: Od kiedy zwierzęta są przedmiotami? Od kiedy?

Pewnie od tego momentu gdy stały się wirtualne :O

Konto usunięte
Konto usunięte: PadlaMiBateria uważa się za dobrego Konferansjera

Ja tak powiedziałam ?

Xeen
Xeen: Ponadto podobno Fenomenka jej podała taką odp. więc?


A jak Ci powiem, że na pewno to nie zemdlejesz ? :)

Żabcia :zakochany: :*

Xeen
Xeen
  19 sierpnia 2011
PadlaMiBateria
PadlaMiBateria: PadlaMiBateria

Przepraszam, ale muszę to powiedzieć
po twoich komentarzach inteligencją to ty nie świecisz...
stvn
stvn
  19 sierpnia 2011

Xeen, szkoda nerwów. To tylko konkurs. Jeden z wielu. Żyjmy w zgodzie. Dosyć problemów w świecie realnym, by sobie dokładać ich w wirtualnym.

Jaro199010
Posty: 118 (po ~162 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Jaro199010
  19 sierpnia 2011

Tak sobie czytam ten temat i dochodzę do wniosku, że nie ma sensu się sprzeczać:

PadlaMiBateria
PadlaMiBateria: Przepraszam więc za niedogodności . Najprawdopodobniej zostaną uznane obie odpowiedzi : 21 i 23 .


Wszystko jest już wyjaśnione...
A jeśli chodzi o konkursy na MF, to niemożliwe jest by wszystko było prefect...
Za posiadanie odznak nie ma przywilejów finansowych. Przykładowo OP wypełnia swoje obowiązki tylko z własnej nieprzymuszonej woli, traktując to nie jako pracę, a jako hobby (chociaż tu pasowałoby inne określenie). Dlatego też nie ma obowiązku bycia w określonych godzinach na MF i stawiania swojej funkcji ponad obowiązkami w "realu".
Do błędów tego typu trzeba po prostu przywyknąć, cierpliwie czekając na wyjaśnienie sytuacji...

PS1. Nowość z darmowym fp i boosts sprawiła, że wiele osób skacze z pokoju do pokoju. Popularne staje się bycie "jumperem"... obawiam się, że zadania powoli przechodzą do lamusa i będą teraz tylko wykonywane dla własnej satysfakcji. Dlatego też można teraz pomyśleć nad zwiększeniem stawki fp za zdobycie każdej kolejnej odznaki.

PS2. Jestem ciekaw kto pierwszy dobije do 200 levela... i ile zajmie to czasu? :kv3:

XXX

PadlaMiBateria
Posty: 740 (po ~64 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 740
PadlaMiBateria
  19 sierpnia 2011
Xeen
Xeen: po twoich komentarzach inteligencją to ty nie świecisz...

Zwroty do adresata pisze się z wielkiej litery :mrgreen:
I powtarzam, SARKAZM .
:bye:

Żabcia :zakochany: :*

PadlaMiBateria
Posty: 740 (po ~64 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 740
PadlaMiBateria
  19 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Xeen, szkoda nerwów.

Mówi ten co "wielkie nerwy" zainicjował :rotfl: . No ale dobrze..

Błąd wyłapałam już podczas trwania konkursu, ale nie można było z tym nic wtedy zrobić. Konkurs się skończył- wszystko zostało wyjaśnione.

Żabcia :zakochany: :*

stvn
stvn
  19 sierpnia 2011
Jaro199010
Jaro199010: Przykładowo OP wypełnia swoje obowiązki tylko z własnej nieprzymuszonej woli, traktując to nie jako pracę, a jako hobby (chociaż tu pasowałoby inne określenie).

Łączenie miłego spędzania czasu grając, z poczuciem bycia elementem machiny dbającej o miłe spędzanie czasu w grze innych użytkowników.

Jaro199010
Jaro199010: obawiam się, że zadania powoli przechodzą do lamusa i będą teraz tylko wykonywane dla własnej satysfakcji

A gdzie czas na levelowanie pupili? A odwiedziny u innych, by klikać? A po prostu rozmowy? Brak czasu na wszystko!

Jaro199010
Jaro199010: Jestem ciekaw kto pierwszy dobije do 200 levela... i ile zajmie to czasu?

Bazując na obecnym przyroście levelu - CZARODZIEJKA.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.