stvn
stvn
  18 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Zasady konkursu określone zostały jasno:



Tymczasem odpowiedź prawidłowa, to rzekomo:



Zatem uwzględniano tylko zwierzaczki, a nie uwzględniano Strusia, który też jest "przedmiotem interaktywnym", oraz strzałki, która też jest " przedmiotem interaktywnym" oraz siedzenia, które też jest "przedmiotem interaktywnym".

Albo prezycujemy, czego oczekujemy, albo nie wprowadzamy ludzi w błąd!

Xeen
Xeen
  18 sierpnia 2011

A struś Olivia i strzałka, która znajduje się w sklepie
w interaktywnych ? ;/

Ewenement922
Posty: 21 (po ~235 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Ewenement922
  18 sierpnia 2011

Siedzenie , nie jest interaktywne ( nie znajduje się w zakładce z interaktywnymi ) , jest w zakładce meble :)

FireStarter2
FireStarter2
  18 sierpnia 2011

hehe a strzalka nie jest interaktywna...
Czy my mowimy o tym samym miejscu??:P
No tak struś też się nie liczy???:D
Hahaha brawo wykonania;p

stvn
stvn
  18 sierpnia 2011

Chodziło o zwierzaczki, a nie o "interaktywne przedmioty". Ale w treści ujęto "interaktywne przedmioty".



Cieszę się, tylko na przyszłość pomyśl nad poprawnym formułowaniem zasad!

Xeen
Xeen
  18 sierpnia 2011

Struś to rzecz interaktywna bo się znaje w sklepie w kategorii
interaktywnych...

stvn
stvn
  18 sierpnia 2011

Widocznie nie dla wszystkich!

Xeen
Xeen
  18 sierpnia 2011

Po co dawali tego strusia i strzałke jak uważają to za przedmiot nie interaktywny ? ;/

stvn
stvn
  18 sierpnia 2011

21 zwierzaków + 1 pupil = 22



Oraz krzesełko i strzałka.

Razem 24.

Ale nie! Bo "interaktywnych przedmiotów" jest 21!

Brawo!

aneta130a
aneta130a
  18 sierpnia 2011

I dlatego że przeczuwałam że może być taka sytuacja nie brałam udziału w tym konkursie:bye:

ChiQuitaMyBabyx3
ChiQuitaMyBabyx3
  18 sierpnia 2011

dokładnie dlatego też zliczyłam na poczatku 22 potem sie poprawilam do 24;/ żal..

monika20l
monika20l
  18 sierpnia 2011

dla mnie troszkę źle było sformułowane pytanie konkursowe bo Zadanie polegało na podaniu liczby interaktywnych przedmiotów znajdujących się w pokoju Fenomenki o nazwie : Australia. ale struś o imieniu Olivia tez się zalicza do nich wiec wiele ludzi zostało wprowadzonych w błąd

ChiQuitaMyBabyx3
ChiQuitaMyBabyx3
  18 sierpnia 2011
po prostu nie bylo zadanie wyjasnione do konca a ktos sie nabijal ze pytalam o lampy o ktorych ich nie ma ale one tez sa interakcyjne. na jedno wychodzi.. ;|
stvn
stvn
  18 sierpnia 2011

Zacznijmy od tego, że "interaktywne przedmioty" były 2!

Krzesełko i strzałka! Tak! Bo na krześle można usiąść, a strzałkę skierować do danego pokoju. Są to więc elementy, które spełniają kryteria:



Od kiedy zwierzęta są przedmiotami? Od kiedy?

Było by fair, gdyby główna nagroda trafiła do osoby, która jako pierwsza udzieliła odpowiedzi: 2. I już nie chodzi o to, że ja takiej udzieliłem. Bo może ktoś przede mną też. Chodzi o zasady. PadlaMiBateria uważa się za dobrego Konferansjera. Chciałbym, by pokazała nam wszystkim, że tak właśnie jest.

Proszę o wypowiedzi innych na ten temat.

Xeen
Xeen
  18 sierpnia 2011

Zgadzam się...

Ponadto podobno Fenomenka jej podała
taką odp. więc?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.