Apasionada
Apasionada
  10 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Zakładam wątek dla tych których te dzwięki denerwują oraz w imieniu ich proszę o ich wyciszenie. Podczas oglądania filmu w kinie , gdy seans jest dość cichy a ktoś wyśle komuś interakcję nie da się wytrzymać! Wypowiedzcie się na ten temat.

Xeen
Xeen
  10 sierpnia 2011

Zgadzam się.

stvn
stvn
  10 sierpnia 2011
fatima2345
fatima2345
  10 sierpnia 2011

hahah dzwieki zal mi tego co to wymyslil ta gra schodzi na psu :P http://www.fotka.pl/forum/miasto_fotki/15784,Co_to_ma_byc zapraszam na ten lint :P tez na temat dziekow :P

Aeternus
Aeternus
  10 sierpnia 2011

podany temat zamknięty... jesli już wypowiadajcie się w tym - istniejącym...

stvn
stvn
  12 sierpnia 2011

Ja zjeżdżam głośnością w dół, ledwo na miasto wchodzę. Szkoda nerwów.

Arciik
Arciik
  14 sierpnia 2011

Fajny pomysł z dzwiękiem przychodzącej wiadomości, ale dzwięki do interakcji, znajomy wszedł do pokoju itd. są zbędne. Przeszkadzają tylko i wyłącznie. Może admin techniczny, Pani Fenomenka wypowie sie co się da zrobic w tej sprawie. Czy jest możliwośc wyciszenia lub kompletnego wyłączenia tego badziewia?

stvn
stvn
  14 sierpnia 2011

To już by musiał smeet zadecydować, co z tym zrobić. A myślę, że na innych rynkach również nawarstwiają się skargi.

Przydało by się wyłączyć dźwięk wyskakiwania okna profilu oraz dźwięk interakcji słyszany przez wszystkich, nie tylko przez odbiorcę.

P.S. Czy inne rynki są również takie ambitne w wynajdowaniu błędów, pokazywaniu screenów jak wyglądają avatary, jak mieszkają, jak wyglądają ich pupile itd?

I porówajmy ile konkursów jest u nas, a ile na innych rynkach.

Nie jest problemem ładować kasę w grę, gdy się tej kasy zarabia nieporównywanie więcej i gdy ceny wszystkiego są nieporównywalnie niższe.

Problemem jest BYĆ W GRZE nie tylko portfelem, ale i sercem.

Niestety - doceniane jest TYLKO to pierwsze.

Dziękuję za uwagę, stvn, duchowy właściciel naszego miasteczka.;)

Arciik
Arciik
  14 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Problemem jest BYĆ W GRZE nie tylko portfelem, ale i sercem. Niestety - doceniane jest TYLKO to pierwsze.


Mówisz jak blachara :P Kasa kasa kasa $$$
Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  15 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajny pomysł z dzwiękiem przychodzącej wiadomości


też mi się podoba, już nawet się oswoiłam i potrafię nie reagować :mrgreen:

Też jestem sceptyczna co do dźwięków przy emikonkach, ale ale.., jak się tak zastanowię, to widzę, że zastosowano się do naszych życzeń. :mrgreen:
Przyjrzyj się. Poważnie

Miało być ciszej i miały być słyszalne dla zainteresowanych tylko, ale zaś byli tacy którym się podobają te dźwięki. To ktoś poszedł na kompromis :mrgreen:

Co do tego "szlusss" przy każdym ruchu jak np: otwieranie okna profilu !!!!
Po co to!!! Przecie ja to robię i widzę co robię !!! Przy na mniej tak mi się zdaje :lol:

KoCham Was

stvn
stvn
  15 sierpnia 2011
Afera74
Afera74: "szlusss"

:rotfl::w00t:
Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  15 sierpnia 2011
:lol: :lol: nie zauważam swej dwuznaczności. Fajne :zonk: :zakrecony:

KoCham Was

stvn
stvn
  15 sierpnia 2011

Vorbei:smutny:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.