AnDeLei
AnDeLei
  10 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Mam pytanie czy można składać skargi na OP ? Opiszę sytuację... Wchodzę do kawiarni na moim innym koncie które aktualnie mam zbanowane i po wejściu do kawiarni wydałem kilka poleceń mojemu psu na co użytkownik SPIKEON zaczął do mnie bluzgać żebym sp... z moim psem z tamtąd itd, odpisałem mu co o nim myśle i wyszedłem. Za ok godzine bylem znowu w flirt caffe ale tym razem był tam OP Agulla175 i widze ze SPIKEON znowu robi dym wiec to skomentowalem ze tak to jest jak do wsi pociągną net to odrazu napinaczów netowych pełno. OP mi napisał że mnie ostrzega, odpisałem jej ze SPIKEON zaczepiał mnie poprzednio za wydawanie komend psu, na co SPIKEON napisał mi że tresować mam u siebie a nie w kawiarni. Odpisałem że mogę sobie tresować gdzie chce i że jego też się powinno wytresować żeby do każdego nie sapał i po tym tekscie dostałem bana. Wszedłem z tego konta do flirt caffe i widziałem jak SPIKEON pisał do niej z konta szakal1983 teksty typu "cipko" i jakoś bana nie dostał. Nie podoba mi się to że OP Agulla175 prowadzi sobie romans ze SPIKEON moim kosztem i wykorzystując swoje uprawnienia zbanowała mnie bezpodstawnie żeby mu zaimponować. Nie będę tracił czasu i pieniędzy na MF jeśli takie sytuacje będą się zdarzały częściej !

stvn
stvn
  10 sierpnia 2011
AnDeLei
AnDeLei: użytkownik SPIKEON zaczął do mnie bluzgać żebym sp... z moim psem z tamtąd itd

:w00t:

AnDeLei
AnDeLei: Odpisałem że mogę sobie tresować gdzie chce i że jego też się powinno wytresować żeby do każdego nie sapał

Jest to obraza użytkownika.

AnDeLei
AnDeLei: pisał do niej z konta szakal1983 teksty typu "cipko" i jakoś bana nie dostał.

Nie jest to wulgaryzm, raz można użyć, w dodatku pieszczotliwie.

AnDeLei
AnDeLei: wykorzystując swoje uprawnienia zbanowała mnie bezpodstawnie żeby mu zaimponować

Nie sądzę, by OP musiał komukolwiek imponować pilnowaniem porządku.
AnDeLei
AnDeLei
  10 sierpnia 2011

Bardzo ciekawa interpretacja... tylko dziwne że jak SPIKEON obrażał mnie wcześniej kilkakrotnie na jej oczach to nie reagowała, a jak ja się broniłem to dostrzegła od razu powód do banowania. Sprawiedliwości i uczciwości w jej zachowaniu to na pewno nie było...

Konto usunięte
Konto usunięte:


Konto usunięte
Konto usunięte: AnDeLei: pisał do niej z konta szakal1983 teksty typu "cipko" i jakoś bana nie dostał. Nie jest to wulgaryzm, raz można użyć, w dodatku pieszczotliwie.


Ja też mu przecież pieszczotliwie napisałem o tej tresurze ;)
xSamAlone18x
xSamAlone18x
  10 sierpnia 2011
AnDeLei
AnDeLei: Ja też mu przecież pieszczotliwie napisałem o tej tresurze ;)

Noc pieszczot i nikt nic nie mówił?? :minetka::smutny::smutny:
A tak na poważnie, jak masz screeny jako dowód, że taka sytuacja miała miejsce to możesz zgłosić do Administracji, a oni to zweryfikują :)
Shake
Posty: 2777 (po ~58 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 37
Shake
  10 sierpnia 2011

Tak do Aeternusa możesz zlozyc skarge, lub do suchara.

:-**** :zakochany:
:calusek:

Aeternus
Aeternus
  10 sierpnia 2011

do mnie proszę nie składać żadnych skarg... nie jestem Administratorem ani opiekunem Operatorów

Gothiclady
Gothiclady
  10 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


Konto usunięte
Konto usunięte: Jest to obraza użytkownika.


Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jest to wulgaryzm, raz można użyć, w dodatku pieszczotliwie.

nie wierzę w to co czytam. twój mod na MF jest jedną wielką pomyłką czytając Twoje posty na forum. Dzięki bogu, że MF nie będzie już pod fotką, tylko całkiem oddzielnie.
UNIDENTIFIED
Posty: 20 (po ~74 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 31
UNIDENTIFIED
  10 sierpnia 2011

Ja popieram STVN zgadzam sie z nim w 100% :)

stvn
stvn
  10 sierpnia 2011

Jeśli Marcinx199 - OP dłuższy ode mnie stażem (pomagający mi, gdy otrzymałem odznakę), popiera mnie, to powinno mówić samo za siebie. Temat jest już chyba do zamknięcia.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.