Xeen
Xeen
  9 sierpnia 2011 (pierwszy post)
Na innych rynkach smeet mają nawet po 10 kapeli, kapelami są też - dziewczęta zamężne nie brakuje również mężczyzn. Co wy na to aby na MF też taki nabór zrobić
aby kapelan nie miał za dużo pracy?

Zorganizowało by się nabór, wybrałoby się trochę ze strefy nastolatków i trochę ze strefy 18+. Część byłaby od udzielania ślubów a część od rozwodów. Administratorzy mówią, aby zostać kapelanem trzeba mieć w połowie prawa admina (do dodawania odznaki) jakoś na włoskim smeet i na innych rynkach to nie problem, ale jeżeli tak to będziemy udzielać ślubów i pisać do Administratorów, aby przydzieliły lub zabrały odznakę poślubiona/poślubiony :mrgreen:
Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  21 sierpnia 2011

I fajnie sie buja z tą butelką

KoCham Was

stvn
stvn
  22 sierpnia 2011

Gdzieś czytałem, że ślubów dla nastolatków nie ma, ale planowane jest inne rozwiązanie.

Xeen
Xeen
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: stvn

Tak chyba na włoskim smeet a nie u nas.
stvn
stvn
  29 sierpnia 2011

No jakoś tak.

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  7 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: że ślubów dla nastolatków nie ma, ale planowane jest inne rozwiązanie.


Zawsze się mogą przenieść do naszej strefy :pavarotti: :lol:

KoCham Was

stvn
stvn
  7 września 2011

Z czasem sami przejdą jak dorosną.

P.S. Tamten temat o Kapelanie (sprawa avatara u Fotka.Przyjaciela) stał się niewygodny, więc zamknięto, a dalej jest jak było. Widzicie? Państwo w państwie. Nic się nie poradzi. Lepiej udawać, że się tego nie widzi.

SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  7 września 2011

A moim zdaniem Kapelan bez praw przydzielania znaczka to już nie kapelan więc troszkę dzięki opcji przyznawania oznaczenia Poślubiony/Poślubiona odciążył by obowiązki Admina a nie wieżę w to że niemożna takiej opcji dać kapelanowi.
Więc każdy kapelan powinien ją mieć a co do tego żeby podzielić na kapelanów dających śluby i rozwody to sorki bez urazy ale było by to wbrew logice trochę chyba że utworzyło by się sędzie :D:D a to z kolei chyba zbędna postać choć może i nie do końca i bez urazy ale kapelan nastolatek to ja osobiście jakoś tego nie widzę !!!
To tylko moje zdanie !!

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

randallflagg
randallflagg
  7 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: P.S. Tamten temat o Kapelanie (sprawa avatara u Fotka.Przyjaciela) stał się niewygodny, więc zamknięto, a dalej jest jak było. Widzicie? Państwo w państwie. Nic się nie poradzi. Lepiej udawać, że się tego nie widzi.

To może lepiej tak zrób, zamiast znowu zaczynać offtop.

SebiQ
SebiQ: wieżę



SebiQ
SebiQ: niemożna

-.-

Dalej nie czytam.
stvn
stvn
  7 września 2011

Broń kolegi, broń. Niech mi znowu avatar usunie.

LadyRoza
LadyRoza
  7 września 2011

oo dobre, dobre .. :D:D
::mrgreen::

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  8 września 2011
SebiQ
SebiQ: nie wieżę w to że niemożna takiej opcji dać kapelanowi.


1. Przyznawanie odznaczenia poślubiony/poślubiona.
Zgadzam się !!!

2. Funkcji ślub/rozwód nie da się rozdzielić.
Kapelan to prowadzenie par. Wróć do pkt.1

3. Więcej kapelanów !!!! świetny pomysł GRATKI :brawo:
A nie Jezus Maria la'kapela :lol: [kapeli]

KoCham Was

stvn
stvn
  8 września 2011

Ja czekam, co wspaniałomyślny smeet zrobi ze "związkami" dla nastolatków. Zamiast obrączek, jaki znaczek. Nie mam pomysłów, co mogło by być.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.