Isleen
Isleen
  31 lipca 2011 (pierwszy post)

Zastanawiam sie co sie dzieje od jakiegos czasu non stop wywala mi gre albo po prostu do tego stopnia zwiesza wszystko ze ramki sa przezroczyste to po pierwsze..
po drugie moi znajomi znikaja u mnie za telewizorem w garazu i nie moga wyjsc? musza resetowac gre
po trzecie w nowo dostanym ogrodzie boost ktore sie z pomp biora i doswiadczeni wywala tak daleko ze ucieka poza granice "dzialki' i nie moge tego wziac
a po następne dostalam "salon" i przypadkowo krzeslo mi sie schowalo do schowka po czym zniklo.. juz go nie ma :/ a najbardziej mnie dziwi jak dostałam pawia chcialam go przeniesc miedzy pokojami i zginal rowniez w ten sposob co krzesła do tej pory nie odzyskalam.. o co tu chodzi? to sa bledy czy jest cos na rzeczy ze nie mozna swoich przedmiotow ktore sie wygralo przenosic bo znikna ? masakra...

Piotrus
Posty: 315 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Piotrus
  31 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zastanawiam sie co sie dzieje od jakiegos czasu non stop wywala mi gre albo po prostu do tego stopnia zwiesza wszystko ze ramki sa przezroczyste to po pierwsze..

No ja tez mam tak że jak z kimś pisze to nagle nie widzę okna czatu ale mnie nie wywala myślę że to po prostu po nowych zmianach i zaraz to naprawią
Isleen
Isleen
  31 lipca 2011

ok, a co ze straconymi rzeczami? odzyska sie to jakos czy pojda sie... walic heh

Piotrus
Posty: 315 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Piotrus
  31 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ok, a co ze straconymi rzeczami? odzyska sie to jakos czy pojda sie... walic heh

Ja myślę że nie ze ten pokój jest tak zrobiony ze jak się coś przestawi to znika ale to tylko myślę :D
Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  31 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mozna swoich przedmiotow ktore sie wygralo przenosic bo znikna ?

oki. oki.
:mrgreen: To jest ochrona przeciw samogłaskaniu interaktywnych :lol: :lol:

KoCham Was

Isleen
Isleen
  31 lipca 2011

no nie moja wina ze nie chce miec zwierzakow rozpieprzonych po calym domu wolalabym miec w jednym pokoju wszystkie co zwieksza szanse na to ze wszystkie beda glaskane przez odwiedzajacych bo komu sie chce szukac ich po calej chalupie? hehe

Isleen
Isleen
  31 lipca 2011

i sorki ze jedno pod drugim ale wkurzajace tez jest to ze dostaje sie pokoje umeblowane w ktorych nie mozna zmieniac ustawienia mebli... Dziwne jest tylko to "pokaz swoj pokoj znajomym za kazdego odwiedzajacego dostaniesz... "itp i komu ja mam sie chwalic ze mam ladny pokoj skoro mam taki sam jak inni bo nic sie nie da praktycznie przestawic :D?

Piotrus
Posty: 315 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Piotrus
  31 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i sorki ze jedno pod drugim ale wkurzajace tez jest to ze dostaje sie pokoje umeblowane w ktorych nie mozna zmieniac ustawienia mebli... Dziwne jest tylko to "pokaz swoj pokoj znajomym za kazdego odwiedzajacego dostaniesz... "itp i komu ja mam sie chwalic ze mam ladny pokoj skoro mam taki sam jak inni bo nic sie nie da praktycznie przestawic :D?

Dokładnie chodzisz powinni napisać że nie można a tak to ludzie tracą rzeczy.
Isleen
Isleen
  31 lipca 2011

i ten miod na pol ekranu spam zasrany :/// co to w ogole ma byc ? nie ma sposobu na usuniecie tego ? przez to nie moge prawie nic robic ani podejsc na lewo bo mi klika na miod :/

stvn
stvn
  31 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zastanawiam sie co sie dzieje od jakiegos czasu non stop wywala mi gre albo po prostu do tego stopnia zwiesza wszystko ze ramki sa przezroczyste to po pierwsze..

Smeet do tej pory nie naprawił błędu. Trzeba czekać, aż naprawi.

Konto usunięte
Konto usunięte: po drugie moi znajomi znikaja u mnie za telewizorem w garazu i nie moga wyjsc? musza resetowac gre

Przestaw telewizor w inne miejsce.

Konto usunięte
Konto usunięte: po trzecie w nowo dostanym ogrodzie boost ktore sie z pomp biora i doswiadczeni wywala tak daleko ze ucieka poza granice "dzialki' i nie moge tego wziac

Kulki wyskakują losowo z pewnego względu, więc tak być musi. Nigdy natomiast nie spotkałem się z tym, by kulka była nie do kliknięcia.

Konto usunięte
Konto usunięte: a po następne dostalam "salon" i przypadkowo krzeslo mi sie schowalo do schowka po czym zniklo.. juz go nie ma :/ a najbardziej mnie dziwi jak dostałam pawia chcialam go przeniesc miedzy pokojami i zginal rowniez w ten sposob co krzesła do tej pory nie odzyskalam.. o co tu chodzi?

Strzałka do innych pokoi po usunięciu jej z pokoju do Moje Rzeczy - znika bezpowrotnie. Widocznie u Ciebie coś takiego nastąpiło z itemami, o których wspomniałaś. Chociaż nie powinno, bo gra KRADNIE tylko strzałki.

Konto usunięte
Konto usunięte: i ten miod na pol ekranu spam zasrany :/// co to w ogole ma byc ?

Zadania pozostające do wykonania przypominane są tym właśnie powiadamiaczem. Jeśli zrobisz ulowe, będziesz miała powiadomienie o innym zadaniu. Taki urok nowego interfejsu gry.
MrAdamsss
Posty: 1 (po ~137 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
MrAdamsss
  1 sierpnia 2011

ja tez mam ten problem salon z pomaranczowym dywanem ten nowy tak samo ktos mi powiedzial zeby naj lepien nie ruszac rzeczy z tego pokoju

DontForgetAboutMe0
DontForgetAboutMe0
  1 sierpnia 2011

No ja również chciałam przenieść fotel i juz go nigdzie nie mam ;/

Fenomenka
Fenomenka
  2 sierpnia 2011

Będziemy oddawać rzeczy z nowych pokoi, które zniknęły.
By odzyskać zgubę proszę o kontakt na profil na portalu Fotka podając jaka część umeblowania z NOWYCH pokoi zniknęła. Przepraszamy za niedogodności.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.