xxIzabela75xx
xxIzabela75xx
  17 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam mam do Was pytanie bo nie wiem co jest grane i czy Wy też tak macie.Chodzi mi o to że jak wchodzę na MF i piszę przez jakiś czas z kimś na czacie lub na priv po pewnym czasie przerywa i nie mogę dalej pisać,muszę wtedy wyjść z gry i jak wejdę ponownie jest dobrze.Dzieje się tak od czasu kiedy MF nie było czynne przez parę godzin,wcześniej było wszystko dobrze denerwuje mnie takie wychodzenie z gry:krzeslo:

LadyHardElectro
LadyHardElectro
  17 lipca 2011

Ja takiego problemu nie mam , więc ci nie pomogę . ; D

xxIzabela75xx
xxIzabela75xx
  17 lipca 2011

Z tego co wiem nie tylko ja tam mam że się zacina pozdrawiam

GanjaTeam91
GanjaTeam91
  17 lipca 2011

Problem ten był opisany przeze mnie w innym temacie o podobnej tematyce...
Oraz błędy zostaną naprawione w najbliższym czasie jak wywnioskowałem poprzez posta Administratora MF.

Konto usunięte
Konto usunięte: Najmocniej przepraszamy, że wprowadzanie zmian tak się przeciąga poza przerwę techniczną i występują różne bugi i niedogodności. Tak naprawdę jesteśmy w trakcie wprowadzenia kilku nowości, których jeszcze nie widać w Miasteczku, acz potrzebują wielu modyfikacji "gdzieś w głębi systemu". Prosimy o jeszcze trochę cierpliwości. Liczymy na Wasze wsparcie i wytrwałość!
stvn
stvn
  18 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w najbliższym czasie

Na chwilę obecną jest jak było, ale trwam w graniu!
Jaro199010
Posty: 118 (po ~162 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Jaro199010
  18 lipca 2011

Ciesz się że nie masz takich problemów:



... mimo to nie są to wszystkie moje bugi :kv3:

XXX

stvn
stvn
  18 lipca 2011
Jaro199010
Jaro199010: Ciesz się że nie masz takich problemów:

Mam za każdym popsuciem się gry, ale nie chce mi się popychać tych ikonek. Prawdopodobnie dzisiaj Fenomenka rozda nagrody za konkurs z levelowaniem zwierzaka, a jako że należy mi się świnka w nagrodę, to będę miał co popychać.:sex:
Jaro199010
Posty: 118 (po ~162 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Jaro199010
  18 lipca 2011
:brawo: :mrgreen:
Ja dalej będę popychał ikonki, bo mam zerowy wynik (nikt za darmo nie zechce) :kv3:

XXX

xxIzabela75xx
xxIzabela75xx
  18 lipca 2011

Dzięki za odpowiedz pozdrawiam

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.