Krzaku
Posty: 96 (po ~208 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 40
Krzaku
  14 lipca 2011 (pierwszy post)

siema , mozecie wejsc teraz na MF ? bo mi sie nic nie laduje jak wchodze ... ;/

Przyjaciół trzymaj blisko , a wrogów jeszcze bliżej :D

jokepiotr
jokepiotr
  14 lipca 2011

miłej zabawy :) i znowu mówisz nieprawdę:) bo po co jest ta ikonka do zdobycia miodu?od wczoraj ,czy to nie jest wymuszanie wydania 120 coinsów za durną odznakę i ul ? reklamowanie i wciskanie czegoś na siłę?

jokepiotr
jokepiotr
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: siema , mozecie wejsc teraz na MF ? bo mi sie nic nie laduje jak wchodze ... ;/

działało chwilkę i znowu padło .szkoda słów i tak to nic nie daje żadne argumenty nie przemawiają do nikogo :)
stvn
stvn
  14 lipca 2011

jokepiotr - pisz w jednym poście.

jokepiotr
jokepiotr
  14 lipca 2011

przepraszam ale nie zauważyłem ze tu nie mogę usunąć sam swojego wpisu:) zresztą można ten temat zamknąć bo i tak niczego to nie prowadzi ani nic to nie da ,wiec szkoda się stresować,postaram się na przyszłość stosować do zaleceń.

Gh0st
Gh0st
  14 lipca 2011

Mają jakiś problem i tyle no...

jokepiotr
jokepiotr
  14 lipca 2011

Zdarza się oczywiście każdemu bo to złośliwość czasem rzeczy martwych albo coś innego wypadnie i nic by w tym nie było dziwnego i złego gdyby ktoś z łaski swojej poinformował o tym:) że jest np. awaria albo robią jakieś zmiany nieodzowne do działania mf i że np. nie będzie można do godziny 22 grać i wszystko by było fajnie a tak nie wiem czy mi zapisało kasę bo akurat się rozłączyło a sprawdzić nie mam jak.Wiec to trochę nie jest zbyt profesjonalnie podejście do graczy.

xXAnotherGirlXx
xXAnotherGirlXx
  14 lipca 2011

Nie przesadzaj wytrzymasz parę godzin bez gry.. Podejrzewam , że coins się zapisały jeśli owe coins właśnie w momencie wyłączenia aplikacji wygrałeś bądź doładowałeś . Z tego co wiem to ostatnio w grupie był zamieszczony blog informujący graczy o tym , że gra nie będzie działać co prawda w dniu wczorajszym ale nie wszystko zależy od NASZYCH administratorów tylko od niemieckiego smeet i nasi administratorzy nie zawsze są poinformowani na czas o planach wprowadzenia poprawek czy też zmian w grze :) .

jokepiotr
jokepiotr
  14 lipca 2011

Ależ ja cały czas piszę wyraźnie ze nie mam pretensji do naszych Administratorów a do formy która to ,,sponsoruje,, a raczej zarządza tym :) od smeeta oczekuję informacji

Krzaku
Posty: 96 (po ~208 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 40
Krzaku
  15 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Działało Feelusia juz nie działa , a tak działa demokracja i wolność słowa :) zamyka się dyskusję gdy brakuje argumentów:) kolego xxxszatanek333xxx - pozdrawiam.


Dzieki bardzo ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: jokepiotr - pisz w jednym poście.


jak on ma pisac w jednym poscie jak post za postem zamykaja ?

Przyjaciół trzymaj blisko , a wrogów jeszcze bliżej :D

stvn
stvn
  15 lipca 2011

A Wy macie jakieś kółeczko wzajemnej adoracji i obrony przed złem tego świata?

Na poprzedniej stronie dał raz 3 posty pod rząd, później 2 posty pod rząd. Rozumiem, czasem tak wyjdzie, że po prostu trzeba, bo przypomni się coś, czy natchnienie zmusi, ale żeby notorycznie?

Krzaku
Posty: 96 (po ~208 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 40
Krzaku
  15 lipca 2011

niech sobie pisze jak chce mi to nie przeszkadza .

Przyjaciół trzymaj blisko , a wrogów jeszcze bliżej :D

xXAnotherGirlXx
xXAnotherGirlXx
  15 lipca 2011

Ale innym tak a po za tym zawala forum postami .

Krzaku
Posty: 96 (po ~208 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 40
Krzaku
  16 lipca 2011

nie podoba sie to nie czytaj proste

Przyjaciół trzymaj blisko , a wrogów jeszcze bliżej :D

xXAnotherGirlXx
xXAnotherGirlXx
  16 lipca 2011

Ogarnij się człowieku . Po to wchodzę na forum żeby właśnie czytać . A ty tylko bronisz kolegi , który pisze w kliku postach . Jak to skomentował stvn kółeczko wzajemnej adoracji ;) pozdro ..

Krzaku
Posty: 96 (po ~208 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 40
Krzaku
  17 lipca 2011

no to zaloz sobie wlasny temat i napisz w nim regulamin i tam sogie gadaj ile chcesz i o czym chcesz.

Przyjaciół trzymaj blisko , a wrogów jeszcze bliżej :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.