Smyk7Sweet
Smyk7Sweet
  13 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam :skok: :skok:
Dostalam juz kilka informacji, ze pomimo iz dane osoby posiadajá stroj [bluzé, spodnie i kapelusz] to zadania nie mogá ukonczyc...
Co jest nie tak z tym ulem??
Pszczoly strajkujá czy jak?? :rotfl::rotfl:

jokepiotr
jokepiotr
  16 lipca 2011

I co ma zrobić np. koleżanka Ongoku ? która wydała ponad 100 coinsów na zadanie którego w żaden sposób nie mogła zaliczyć nie z jej winy lecz z winy firmy która tym zarządza czyt.,,smeet,,Czyli nie zdobyła ula,odznaki no i pewnie paru pkt. a straciła ponad 100 coins bo koniec końców forma wycofała to zadanie nie zadając sobie trudu nawet o poinformowaniu o tym i teraz moje pytanie co dalej ? może jest ktoś mądry i odpowie na to pytanie ? czy tak się powinno postępować i oszukiwać ludzi ? Teraz powinni jej oddać tą kasę ,tak by było sprawiedliwie. A na pewno ona jedna nie jest w takiej sytuacji i jest więcej takich osób które zostały w ten sposób oszukane ,może mniej więcej 8-9 zł w przeliczeniu na złotówki to niewiele ale dla zasady powinno się takie sytuacje nagłaśniać.

Ongoku
Ongoku
  16 lipca 2011

Tak, masz rację jokepiotr, dzięki że to poruszyłeś. Czuję się oszukana, nawet pisząc do admina nie otrzymałam odpowiedzi. Czyste naciągactwo.

jokepiotr
jokepiotr
  16 lipca 2011

No tak czemu mnie to nie dziwi?może w końcu ktoś zechce z szanownych op-ów ,,ruszyć tyłki,, i gdzieś zainterweniować? w końcu chyba od tego miedzy innymi tu jesteście panie i panowie? a nie ktoś do was pisze i nawet nikt nie raczy odpisać.

Ongoku
Ongoku
  16 lipca 2011

Ciekawe ilu graczy jest w podobnej sytuacji...

stvn
stvn
  16 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pszczoly strajkujá czy jak??

No chyba.

Konto usunięte
Konto usunięte: Poddali się pierwsi a mnie niczym nie przekonali żeby je zrobić

Mnie też!
DontForgetAboutMe0
DontForgetAboutMe0
  17 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

ani mnie !
Ongoku
Ongoku
  17 lipca 2011

A Ty skoro jesteś OPem może bys pomógł?? Żenujące jest to, że się cieszysz że Ciebie nie oszukano, a innych masz gdzieś.

aneta130a
aneta130a
  17 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty skoro jesteś OPem może bys pomógł?? Żenujące jest to, że się cieszysz że Ciebie nie oszukano, a innych masz gdzieś.

A co on może na to poradzić. To nie jest jego winą.
Ongoku
Ongoku
  17 lipca 2011

Pełnią jakąś funkcję, więc mogliby pomóc innym, a nie cieszyć się, świadczy to tylko o braku zaangażowania i totalnym nieporozumieniu jeśli chodzi o powierzone zadania!

stvn
stvn
  17 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty skoro jesteś OPem może bys pomógł??

Gdybym potrafił pomóc, pomógł bym. Jednak zaradzenie temu problemowi znajduje dużo powyżej moich kompetencji. Ja tu tylko sprzątam. Wobec zaistniałej sytuacji, można:

1. Napisać na http://www.fotka.pl/pomoc#help_153 , opisując, że w Mieście Fotki nie działa zadanie z ulem, wtedy osoba przyjmująca zgłoszenie, sprawę przekaże odpowiedniej osobie.

2. Napisać o problemie w PW do www.Fenomenka.fotka.pl .

P.S. Twórcy gry, z pewnością mają świadomość istniejącej sytuacji i ulowe zadanie naprawią, tak więc wydane 110 Coins nie będzie Coinsami wyrzuconymi w błoto. Trzeba czekać.
Ongoku
Ongoku
  17 lipca 2011

Dzięki, o to mi chodziło. Pozdrawiam.

jokepiotr
jokepiotr
  18 lipca 2011

Zawsze osoby który wykupiły ten strój i wydały kasę a w tej chwili nie mogą odebrać tego w co zainwestowały , mogą się zorganizować i razem upominać o to ,na pewno to będzie lepiej widoczne i da większy efekt :) i w końcu ktoś normalnie i rzeczowo odpowiedział na pytanie ,a nie teksty typu cyt. ,, ja nie kupiłem,, i podobne :) Duży szacun dla kolegi stvn

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.