SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  10 lipca 2011 (pierwszy post)
Zakladam temacik notowania dla wszystkich z MF aby każdy napisał maxymalnie 5 osób które lubi i za co to da wszystkim wgląd na to jak się bawimy oraz czy jest fajna atmosferka oczywiście tylko pozytywy negatywne wypowiedzi prosze zatrzymać dla siebie mam nadzieję żę temacik podoba się pozdrawiam !!!

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

LadyHardElectro
LadyHardElectro
  11 lipca 2011

nie opisze 5 osób , bo się reszta obrazi . ;c xd

SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  11 lipca 2011

Nie wiem czemu każdy na forum pisze i robi spam camping bo wypowiedzi bez urazy twojego typu czyli aby tylko napisać to niepotrzebny komentarz mam nadzieję że w końcu moderator zajrzy na te forum i zrobi ciut porządki .Temat jest nie do komentowania tylko wpisywania swoich znajomych ale ok jak ktoś chce niech wpisze i 10 osób ma to na celu pokazanie kto bywa na MF i zachęcić innych bycia ok dla innych ludzi z MF czy to takie ciężkie do zrozumienia??Pozdrawiam

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

stvn
stvn
  11 lipca 2011


sebo155, z całym szacunkiem... spędź trochę czasu - dni, tygodnie, miesiące - na tym forum, a zauważysz, że taki właśnie tu panuje klimat. Tak, piszemy często nie na temat, tak, ryzykujemy wkurzeniem tak zwanego "Ae", ale jest miło. Idealnie nie jest. Ale wskaż forum, gdzie jest idealnie! Gdzie każda odpowiedź jest na temat, gdzie nie ma postów emotkowych, gdzie nie ma raz po raz wulgaryzmu! A jak wskażesz, to napisz jeszcze, czy użytkownicy tegoż znalezionego forum, miłe słowa piszą o klimacie panującym tam, chętnie tam przebywają i chętnie udzielają. Raczej nie.

A tutaj tak!

Oczekujesz, że wymienimy 5 osób, które bardzo lubimy. A nie pomyślałeś, że inne osoby poczują się olane/zapomniane? Poza tym, to prywatna sprawa każdego z użytkowników, kogo lubią, a kogo nie. Później posądzanie o układy i układziki? Na co to komu? Wyciąganie danych tylko. Do napędzania życia w MF, czy też do późniejszych opracowań? Nie wiem. Ale nikt przy zdrowym zmyśle, nie wymieni Tobie 5 osób, które... lubi.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.