SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  10 lipca 2011 (pierwszy post)

Przepraszam wiem że temat o screanach już byl i zamkniety został ale mam hit dla was a mianowicie PROGRAM!!! CATCHER
wart polecenia :

OPIS

aTube Catcher (kiedyś YouTube Catcher) to proste narzędzie, służące do pobierania klipów z takich popularnych serwisów jak YouTube, Google Video, MySpace i wielu innych. Dodatkowo wyposażone ono zostało m.in. w wbudowany konwentwer plików wideo, funkcję nagrywania obrazu z pulpitu, a także wypalania na płytę kompilacji DVD-Video, kompatybilnych z dowolnym stacjonarnym odtwarzaczem.

Głównym zadaniem aTube Catchera jest pobieranie klipów wideo z Internetu i zapisywanie ich do postaci plików kompatybilnych z telefonami komórkowymi, smartphone?ami z systemem Android, konsolami PSP, a także urządzeniami iPad/iPhone/iPod. Obsługuje on formaty 3GP, 3G2, AVI, XVID, MP4, MP3, MP2, WMA, WMV, GIF, FLAC, WAV, PSP, MPG, VOB, OGG, MOV i AVI , umożliwiając przy tym tworzenie kompilacji DVD-Video/VCD oraz nagrywanie ich na płyty bezpośrednio z poziomu programu, bez konieczności korzystania z oprogramowania firm trzecich. Dodatkowo oferuje zestaw funkcji do konwertowania plików wideo, z pomocą których niezwykle szybko i łatwo zmienimy format filmów, które np. wcześniej pobraliśmy.

Ponadto program wyposażony został w narzędzia umożliwiające nagrywanie obrazu z naszego pulpitu, nagrywanie dźwięku, łączenie i zapisywanie do jednego pliku wideo pochodzącego z wielu klipów, wypalanie nośników Audio-CD, wyszukiwanie i pobieranie plików MP3, a także przechwytywanie wideo, muzyki oraz plików SWF z dowolnej strony internetowej w trybie StreamCatcher (wymagany komponent Winpcap 4.0 lub nowszy). Na uwagę zasługuje również funkcja URL Monitor, która pozwala wykryć link do materiału nawet w przypadku kiedy jest on niedostępny z poziomu paska adresu.

aTube Catcher dostępny jest w wielu wersjach językowych ? w tym także w polskiej. Jego obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Program sam wykrywa linki do klipów, które znajdują się w schowku i umieszcza je w odpowiednim polu narzędzia do pobierania. Dodatkową zaletą jest wbudowana wyszukiwarka wideo.

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

DangerousRelations
DangerousRelations
  10 lipca 2011

Idz z tym na inny dzial ;]

stvn
stvn
  10 lipca 2011
:spam::ban:
SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  10 lipca 2011

Przepraszam zapomniałem dodać linku więc dodaję :
http://www.dobreprogramy.pl/aTube-Catcher,Program,Windows,21622.html
Ps.szkoda że niemożna edytować swoich wątków to jest dość dziwne fora które prowadzę bez tego były by zaśmiecane :D a co do innego działu to z tego co wiem dział na ten temat został zamknięty i sporo nie pomógł użytkownikom mam nadzieje że to pomoże dlatego nowy temat .Pozdrawiam!!

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

stvn
stvn
  10 lipca 2011

To jest forum dotyczące Miasta Fotki, a nie pierdoły jakieś!

Xeen
Xeen
  10 lipca 2011

Wam mówić, że to forum Miasta Fotki, a oni swoje =.= jeżeli zamknęli
tamten temat a tego nie muszą zamykać, najlepiej go usunąć.

c0nte
c0nte
  10 lipca 2011

aaaaaa ! :D

SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  10 lipca 2011

Więc mam do was pytanko skoro macie już jakieś stanowiska na MF to czemu tak piszecie Pomoc ludziom zawsze wskazana a co do tamtego tematu to o opis fajny ale program ten który podałem do masowych screan jest dość potrzebny a nawet bardzo więc spójrzcie okiem OP a nie prywata jakaś i nie mówcie że nie dotyczy MF bo dotyczy jak najbardziej.Pozdro
Ps.Jak będzie usunięte to ok choć Mod chyba wie co dobre więc nie usunie raczej powinien usuwać wypowiedzi zdawkowe typu"ale fajne " bo po co taki koment??:D spamcamping i tyle a masa tu tego,forum polega na wypowiedzi i to ciekawych a nie na tym co można napisać na PW

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.