Martakamyk13
Martakamyk13
  29 czerwca 2011 (pierwszy post)

Uzyskałam brązową odznaką z różnych zadań (ratownik, zmywak itp.) Po ich zdobyciu gra miała stać się trudniejsza. Myślałam, że gra - ta gra z której uzyskałam tą odznakę, aby dostać kolejną Srebrną muszę się bardzo postarać, mimo to patrząc na swoje Fame Points one zamiast zbliżyć się do kolejne poziomu coraz bardziej się 'rozszerzały' po każdym zadaniu.

Moje pytanie: jaki sens jest w wykonywaniu tych zadań oprócz odznaki? Po każdym zadaniu jestem się coraz dalej, a nie bliżej zdobycia kolejnego poziomu, jeśli się mylę niech mi to ktoś proszę wyjaśni :-)

Pozdrawiam Martakamyk

stvn
stvn
  29 czerwca 2011

Jak rozszerzały?

Martakamyk13
Martakamyk13
  29 czerwca 2011

Czy z każdym poziomem Fame Points rośnie czyli z każdym poziomem jest trudniej i trzeba mieć więcej Fame Points, aby przejść do kolejnego?

Co oznacza brązowa odznaka i ostrzeżenie, że gra będzie trudniejsza?

aneta130a
aneta130a
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co oznacza brązowa odznaka i ostrzeżenie, że gra będzie trudniejsza?

Oznacza to że np.: naczynia się będą szybciej przesuwały
xSamAlone18x
xSamAlone18x
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy z każdym poziomem Fame Points rośnie czyli z każdym poziomem jest trudniej i trzeba mieć więcej Fame Points, aby przejść do kolejnego?

Dokładnie tak

Konto usunięte
Konto usunięte: Co oznacza brązowa odznaka i ostrzeżenie, że gra będzie trudniejsza?

Jak wyżej, chociaż ja jakoś tego nie zauważam :P być może po zdobyciu srebrnej lub złotej odznaki jest to bardziej zauważalne :)
Martakamyk13
Martakamyk13
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Martakamyk13:Czy z każdym poziomem Fame Points rośnie czyli z każdym poziomem jest trudniej i trzeba mieć więcej Fame Points, aby przejść do kolejnego? Dokładnie tak

Czyli te odznaki nie mają się nijak to tego, że coraz więcej trzeba zdobywać Fame Coinis...

xSamAlone18x dzięki o to mi chodziło. Jeśli chodzi o te odznaki to ja również nie zauważam różnicy, nawet jest łatwiej bo i mniej ludzi w kinie itp.
xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co oznacza brązowa odznaka i ostrzeżenie, że gra będzie trudniejsza?

Jedynie w Afryce zauważyłem różnicę gdzie najpierw trzeba było zrobić po 2 zdjęcia na zwierzaka, a później zmienili na 3 ;P
(uuuu ale truudne ;] )
stvn
stvn
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moje pytanie: jaki sens jest w wykonywaniu tych zadań oprócz odznaki?

Codzienne wykonywanie tych zadań, daje Tobie 25FP za każde.

Konto usunięte
Konto usunięte: Po każdym zadaniu jestem się coraz dalej, a nie bliżej zdobycia kolejnego poziomu, jeśli się mylę niech mi to ktoś proszę wyjaśni :-)

Wykonując zadania, otrzymujesz codziennie 25FP za każde (jak już wyżej napisałem) i nabijasz licznik w odznakach. Czyli tylko zyskujesz.

Jest bład, że po wykonaniu kilku zadań papra się gra i nie wyskakuje okno z kopertą, oraz ikonki w dolnym panelu uciekają. Dzisiaj robiłem zadania i się z czymś takim nie spotkałem. Może wreszcie naprawili.
stvn
stvn
  30 czerwca 2011

I jeszcze jedno - stopień trudności rośnie wraz ze zdobyciem kolejej odznaki. Przekłada się to (na przykładzie Afryki) na to, że miałeś po 2 fotki cyknąć zwierzakom, a odkąd masz brąz, musisz tych fotek cyknąć 3 na każdy gatunek. Może przy srebrze będzie 4, a przy złocie 5. Nie wiem.

xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Może przy srebrze będzie 4, a przy złocie 5. Nie wiem.

Zdam raport jak dojdę do srebra ;P
stvn
stvn
  1 lipca 2011

Tak tydzień jeszcze i zaczną srebra wskakiwać.

xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  1 lipca 2011

Za tydzień to ja będe się byczył 2000 km zdala od Polski xD

stvn
stvn
  1 lipca 2011

I od Miasta Fotki!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.