Xeen
Xeen
  28 czerwca 2011 (pierwszy post)
Wiele osób robi nową kategorię na forum i tam pisze swoje pomysły
- możecie je zgłaszać w tym wątku
a inni będą je oceniać:-)
:lol:
stvn
stvn
  28 czerwca 2011

Nie ma żadnego wyciągania czegokolwiek z gry za darmo! Kupować Coins i płacić!:zly:

Chcecie za darmo przywileje, to do Grecji się przeprowadźcie!:zly:

c0nte
c0nte
  28 czerwca 2011

ta ale dostawanie takich samych rzeczy za poziom nie jest fajne

DangerousRelations
DangerousRelations
  28 czerwca 2011
Xeen
Xeen: Pomysł smycz dla psa Aby do sklepiku dla zwierząt dołączona została smycz każdy kto ją kupi (ona powinna kosztować co najmniej 50 coins) może zapiąć psa i pies chodzi za tobą zawszę będzie również komenda (jak się kliknie na psa) puść ze smyczy i wtedy pies jest wolny i biega po całym pokoju:D

Jak najbardziej ZA!
stvn
stvn
  28 czerwca 2011

Panie Boże, oświeć graczy Miasta Fotki, w czym rzecz, bo ja już nie mam siły.

xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  29 czerwca 2011

Bóg też pewnie umywa ręce, w końcu odkąd istnieje co chwila ktoś prosi go o przysługę lub wytłumaczenie sensu istnienia czegoś, więc i On może mieć już dość ;P

DontForgetAboutMe0
DontForgetAboutMe0
  29 czerwca 2011

Dziękuję za poparcie mojego pomysłu :)

c0nte
c0nte
  30 czerwca 2011

Co wy na to żeby tekst do zwierzaka typu Podejdź do mnie był widzialny tylko dla ciebie?

aneta130a
aneta130a
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co wy na to żeby tekst do zwierzaka typu Podejdź do mnie był widzialny tylko dla ciebie?

Jestem za
DontForgetAboutMe0
DontForgetAboutMe0
  1 lipca 2011

Prawda jest taka , że nawet najlepszy pomysł nie zostanie wprowadzony..

stvn
stvn
  1 lipca 2011

Wiadomo. Ale zawsze można nabić trochę postów, odpisując.:ssh:

mrDeeci
mrDeeci
  9 lipca 2011

A ja mam taki pomysł, aby dodać album, w którym będzie można umieszczać screeny z tym jak niekiedy niekorzystnie wykorzystują swoje przywileje OPy. Zdaję sobie sprawę, że nie zawsze jest się wpatrzonym w to co się dzieje i można "spać". Po wrzuceniu takiego screena poniesione byłyby konsekwencje.
Na myśli mam np. sytuację, że będąc w kinie jest przykładowo z dwóch OPów a w kinie i tak lecą piosenki.

DuExAsperis
DuExAsperis
  9 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pomysł, aby dodać album, w którym będzie można umieszczać screeny z tym jak niekiedy niekorzystnie wykorzystują swoje przywileje OPy.


Popieram!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.