Tomaszeniuniek
Tomaszeniuniek
  27 czerwca 2011 (pierwszy post)

Wiem, nie jestem idealny, lubię spierac się z inymi i forsowac swoje zdanie, ale nie o tym chcialem teraz napisac. Otoż zycie sklada się z detali, drobiazgow, wiec o tym teraz skrobnę. Zwrocono mi uwagę(administratorka smeet) ze zachowuje sie niestosownie i nagannie, ze są na mnie skargi. W porzadku przyjąłem to, postanowilem się podporzadkowac, ale męczy mnie jedna rzecz. Operatorzy, administratorzy czy przewodnicy skutecznie tępią agresję w miasteczku fm, a jednoczesnie ( jak chocby przewodniczka pusi83), nie zwracają uwagi, ze jednoczesnie w tym samym czasie w okienku *basen* uzytkownicy puszczają teledyski, gdzie prziduja wulgarne teksty, obrazajace władzę, slabszych itd. Jezeli chcemy walczy z agresją, to walczmy, ale na kazdej plaszczyznie, czemu w miasteczku akceptuje się puszczanie obrzydliwych, wulgarnych i czesto niecenzuralnych teledyskow, czemu nikt tego nie zglasza, wchodza tu takze ludzie niepelnoletni, Apeluje do administratorki o nicku Fenomenka by zajela się takze tym aspektem lamania regulaminu fotki, miasteczka fotki, agresja to agresja. Tomaszeniuniek

xSamAlone18x
xSamAlone18x
  27 czerwca 2011

Po 1) To nie można być wszędzie jednocześnie, a gdyby zostało zgłoszone komuś takie zajście, o którym mówisz (o ile takowe miało miejsce) to ktoś na pewno by się tym zajął.
Po 2) skoro mówisz o takich sytuacjach, wnioskuję, że niejednokrotnie byłeś ich świadkiem, więc jeśli nie było w pobliżu nikogo z Administratorów/Operatorów/Przewodników z funkcją blokady TV, to należało któregoś z nich poprosić.
I po3) "czemu w miasteczku akceptuje się puszczanie obrzydliwych, wulgarnych i czesto niecenzuralnych teledyskow, czemu nikt tego nie zglasza, wchodza tu takze ludzie niepełnoletni" - patrz pkt 2

c0nte
c0nte
  28 czerwca 2011

ja odnosnie nie centralnych piosenek . nie oszukujmy się ale w latach których żyjemy jest to normalne . kiedyś powstawały teraz powstaja ag będą powstawać. jest to coś czego młodzi ludzie chcą.. a puszczanie takich piosenek nawet osoba nie mającym 18 to wydaje mi się ze to nie jest ich demoralizowanie bo 99 procent osób sama tego słucha bądź słyszała a 1 procent wchodzi na miasto gdy to nie leci.. sorki za błędy pisze ze smartfona . pozdro

stvn
stvn
  28 czerwca 2011

Chodzisz sobie po forum z telefoniku?

c0nte
c0nte
  28 czerwca 2011

dokładnie :-)

Aeternus
Aeternus
  28 czerwca 2011

Bardzo ładnie napisane... ale gdybyś minimum sprytu zaglądnąłbyś do tematu http://www.fotka.pl/forum/miasto_fotki/13147,Lista_Operatorow_i_P

Jak widać Pusi83 nie otrzymała jeszcze praw do ingerencji w TV więc siłą rzeczy nie mogła usunąć klipu...

Odnośnie tych wulgarnych teledysków... Powiedz to ludziom, którzy je puszczają, wytłumacz im to łopatologicznym językiem...

Temat uważam za wyczerpany... Wnioski nasuwają się same.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.