DontForgetAboutMe0
DontForgetAboutMe0
  22 czerwca 2011 (pierwszy post)

wydaje mi sie czy zadanie z afryka zostalo zmienione ? Kiedys trzeba bylo zrobic po 3 zdjecia kazdemu zwierzeciu teraz wystarczy 2 ?:)

stvn
stvn
  22 czerwca 2011

Brawo za spostrzegawczość. Tak, teraz wystarczą 2 zdjęcia na zwierzaka danego gatunku. A wiesz jaki jest dowód na to, że faktycznie były 3 wymagane przedtem?

Przedstawiam screen zrobiony minutę temu:



Od siebie dodam, że wydłużony został czas wymagany na rozdanie popcornu w Kinie. Kiedyś pozostawało mi około 6 sekund do końca, teraz ponad 20. Wczoraj się dziwiłem strasznie, czy stałem się taki dobry, czy zmieniono czas potrzebny na to.

Jesteśmy debile, musimy mieć wszystko proste i łatwe. I oczywiście strzałkę wielkości siebie z napisem TU JESTEM. No Boże drogi, a Koło Fortuny jak dawało figę z makiem, tak daje.

DontForgetAboutMe0
DontForgetAboutMe0
  22 czerwca 2011

Strasznie ta strzałka jest denerwująca. A w kinie to tez to zauwazyłam ale wydaje mi sie ze jest mniej ludzikow a nie wiecej czasu chyba ze sie myle ?

stvn
stvn
  22 czerwca 2011

No jakoś tak.

jokepiotr
jokepiotr
  22 czerwca 2011

ja też byłem w szoku jak nad ranem grałem w kinie i zostało mi 25 sekund a wcześniej 3-4

xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  22 czerwca 2011

Jest mniej ludzików. Też byłem zdziwiony, dlaczego to tak szybko poszło ;P
Jeszcze mogliby zmniejszyć ilość garów do zmywania w restauracji, bo jak pomyślę o 30 to niekiedy odechciewa mi się tam iść ; D

stvn
stvn
  22 czerwca 2011

Wolałem gotować.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.