jokepiotr
jokepiotr
  17 czerwca 2011 (pierwszy post)

Np. mam pokój jaskinię ale gdy ją kupowałem nie wiedziałem że trzeba wykupić teren pod nią.Wiem że ewentualnie zamienić można ją z innym pokojem ale to nie wchodzi w grę?Więc moje pytanie do znawców jest proste czy mogę ją sprzedać i ewentualnie w jaki sposób?

Xeen
Xeen
  17 czerwca 2011

Nie sprzedawanie nie wchodzi w grę, możesz usunąć,
ale Coinsów Ci nie zwróci :nie:

stvn
stvn
  17 czerwca 2011

Nie ma w Mieście Fotki żadnego odsprzedawania. Tu się WYDAJE Coins, a nie ZYSKUJE!

Pomijając niebywałe szczęście w Kasynie oraz na Kole Fortuny.

c0nte
c0nte
  17 czerwca 2011

hmmm przydała by się opcja charytatywności :) np dawania komuś starych rzeczy za darmo :)

Xeen
Xeen
  17 czerwca 2011

Ech, smeet by się zgodziło
gdyby na tym zarobili, np 2 coins od każdego danego za darmo przedmiotu koledze
bo potem trzeba coinsy zasilać itd. :pavarotti:

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  20 czerwca 2011

No no no.
Pomysłowe.
Np. dajesz komuś swoje spodnie (50coins) ale musisz za to zapłacić 2coins.

Fajnieby było, ale...
Ale, dlaczego został zwiększony lvl przy dawaniu niektórych prezentów? [blog jest tu]

Aby powyższy pomysł przeszedł trzebaby udowodnić, że nie będzie współpracy kont o bardzo niskim lvl z kontami o wysokim lvl. Po udowodnieniu tego okaże się, ze powyższy pomysł jest bez sensu. :smutny:

KoCham Was

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  20 czerwca 2011

Proszę zwrócić uwagę, że kupowanie związane jest z dodaniem FP. Sprzedaż w takim razie... :P :lol: :lol:

KoCham Was

stvn
stvn
  20 czerwca 2011
Afera74
Afera74: Np. dajesz komuś swoje spodnie (50coins) ale musisz za to zapłacić 2coins.

No i co się śmiejesz? Mnie już coraz mniej dziwi.
Kermen
Kermen
  20 czerwca 2011
Xeen
Xeen: Nie sprzedawanie nie wchodzi w grę, możesz usunąć, ale Coinsów Ci nie zwróci

dokładnie jw
ale mogli by wprowadzić opcje sprzedaj co raczej nie ma szans
LoLaa3
LoLaa3
  24 czerwca 2011

własnie tu powinno sie sprzedawac Domy cz zeczy z domu Albo dawac to komus w prezencie chociasz :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.