jokepiotr
jokepiotr
  16 czerwca 2011 (pierwszy post)

W podglądzie pisało - czekają nowe prezenty :) czy jakoś tak podobnie ,czyli ze po przejściu na 22 poziom powinienem dostać prezenty? ale jakoś niczego nie dostałem :) pytanie czy ja jestem zbyt ograniczony i czegoś nie zrozumiałem czy po prostu miałem dostać coś a nie dostałem od miasta fotki za przejście na wyższy level?

xSamAlone18x
xSamAlone18x
  16 czerwca 2011

Pisało zapewne że "Odblokowane zostaną nowe przedmioty", chodzi o to że w sklepie czy to z ubraniami, czy to z rzeczami do pokoju będą dostępne niektóre przedmioty, które wcześniej były niedostępne/zablokowane do osiągniętego tego poziomu

aneta130a
aneta130a
  16 czerwca 2011

Podejrzewam że to pisało to że zostaną odblokowane nowe prezenty.

xSamAlone18x
xSamAlone18x
  16 czerwca 2011

Prezenty również mogły być, aczkolwiek wychodzi na to, że po prostu zostało odblokowane to co wcześniej z niższym poziomem było niedostępne/zablokowane :)

aneta130a
aneta130a
  16 czerwca 2011

O ile ja dobrze kojarzę to od osiągnięcia 22 poziomu są odblokowane nowe prezenty które można wysyłać innym.

xSamAlone18x
xSamAlone18x
  16 czerwca 2011

To różnie jest odblokowywane, raz prezenty, raz przedmioty w sklepie z ubraniami lub z rzeczami do pokoi, tak czy inaczej działa to na tej samej zasadzie :)

jokepiotr
jokepiotr
  16 czerwca 2011

Aha bardzo dziękuję wszystkim za wypowiedzi jednak widocznie źle zrozumiałem :) zazwyczaj coś tam dawało do tej pory :) wiec myślałem ze i ty razem,heheh

xSamAlone18x
xSamAlone18x
  16 czerwca 2011

Proszę bardzo :)

stvn
stvn
  16 czerwca 2011

No tak jest właśnie, jak wyżej pisali. Czasem dostaje się pokój, czasem jakiś mebelek, czasem, element stronu, a czasem po prostu awansując level wyżej, można kupić w sklepie jakiś przedmiot/ciuch, co wymagany jest dany level. I właśnie pisze, że w sklepie odblokowane zostały nowe rzeczy.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.