Xanullenka17X
Xanullenka17X
  9 czerwca 2011 (pierwszy post)

co mam robic jak mam wszystkie zadania wykonane? nudzic sie ? i czekac caly dzien na nastepne wiec moje pytanie brzmi? co mozna wiecej robic by sobie punkty nabic ?

Tawariel
Tawariel
  9 czerwca 2011

Kupować rzeczy za Coins :)

stvn
stvn
  9 czerwca 2011

Wysyłać innym prezenty, wtedy tak samo będziesz otrzymywać FP jak za zakup.

xSamAlone18x
xSamAlone18x
  9 czerwca 2011

Przede wszystkim to zrozumieć, że to nie Simsy, tylko czat w nieco innej formie :) Poznawaj nowych ludzi, pobaw się z nimi :) zadania to tylko dodatki do zabawy :) Fakt, że zadania mogą sprawiać przyjemność i zdobywanie nowych poziomów, ale nie tylko o to chodzi w Mieście Fotki :)

xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  9 czerwca 2011

Jak osiągniesz kiedyś maksymalny lvl to dopiero będziesz się zastanawiać, co tutaj robić xD

stvn
stvn
  9 czerwca 2011

Nabij wszystkie odznaki na złoto!

Xanullenka17X
Xanullenka17X
  9 czerwca 2011

dzieki hah :)

stvn
stvn
  9 czerwca 2011

Startuj na Przewodnika.

GanjaTeam91
GanjaTeam91
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co mam robic jak mam wszystkie zadania wykonane? nudzic sie ? i czekac caly dzien na nastepne wiec moje pytanie brzmi? co mozna wiecej robic by sobie punkty nabic ?

Odwiedzaj ludzi a oni będą odwiedzać Ciebie za każdą osobę 5 FP xD
stvn
stvn
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: za każdą osobę 5 FP xD

I tak dziennie maksymalnie do 100FP czyli 20 odwiedzin nagrodzi. Jak nabijesz, to zamykaj pokój i koniec. Następnego dnia od nowa.
GanjaTeam91
GanjaTeam91
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: GanjaTeam91:za każdą osobę 5 FP xD I tak dziennie maksymalnie do 100FP czyli 20 odwiedzin nagrodzi. Jak nabijesz, to zamykaj pokój i koniec. Następnego dnia od nowa.

W tydzień ma szanse nabić nawet 700 FP a dla małych lvl to coś nie jak na 80-90 lvl to nic :)
Avatar użytkownika ShakeShake
Posty: 2777 (po ~58 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 37
Shake
  10 czerwca 2011

U mnie nawet jak do pokoju ktoś wejdzie , to czasem nabija fame pointsy , a czasem nie ; o

:-**** :zakochany:
:calusek:

stvn
stvn
  10 czerwca 2011

A mi jedna osoba pisała, że u niej jak ktoś wejdzie, to dodaje 1FP, zamiast 5FP.

Niemożliwe? W MFie wszystko jest możliwe! Takie rzeczy... tylko w mieście!

xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Niemożliwe? W MFie wszystko jest możliwe! Takie rzeczy... tylko w mieście!

Hahhahaha xD
stvn
stvn
  11 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co mozna wiecej robic by sobie punkty nabic ?

Nabijaj sobie znaczki K! Zawsze to jakiś sposób na nudę.:pavarotti:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.