DangerousRelations
DangerousRelations
  29 maja 2011 (pierwszy post)

MOi mili :)

Chciałabym wyjść z małą propozycją i zorientować się,czy komukolwiek z Was taka opcja podobałaby się i byłby za wdrążeniem jej w 'życie' naszego miasta.

Otóż mnie osobiście nurtuje to, że grając np. w tresure train, czy mahjong czy tez w inne udostępnione nam gry trzeba za każdym razem wyłączać dźwięk kiedy nie chce się go słuchać...
Jako, że często przesiadując na komputerze włączam swoją muzykę denerwuje mnie dźwięk załączany w grach i fakt,że trzeba go wyłączać non stop po skończonej grze.

Jakie jest Twoje zdanie w tej sprawie :>?




Pozdrawiam i ja dziś stawiam :D :piwo:
Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  1 czerwca 2011

Odnośnie irytujących drobiazgów

KoCham Was

Silla
Silla
  1 czerwca 2011
Afera74
Afera74:

Też mnie ten drobiazg irytuje. Kiedyś tylko nowi mieli to nad swoimi głowami, nie wiem po co wprowadzili zmianę, aby mieli to wszyscy..
stvn
stvn
  1 czerwca 2011

Być może wychodzą z założenia, że docelową grupą odbiorców gry są debile, którzy nie potrafią odnaleźć swojego avatara na ekranie i muszą mieć nad jego głową strzałkę, pod nogami kręcące się kółeczko, a jak się najedzie na siebie, to jeszcze większe kręcące się kółeczko. Tak przypuszczam. A patrząc na niektóre "promocje cenowe", zaczynam mieć niemal pewność.

xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  1 czerwca 2011

Jeszcze brakuje aby taki przypadek społeczny spytał się nas, gdzie stoi wśród 30 osobowego tłumu xD

stvn
stvn
  1 czerwca 2011

Przecież wystarczy kliknąć byle gdzie na chodniku Rynku czy innego pokoju, by wyleźć z tłumu.:)

xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  1 czerwca 2011

Ale wiesz, różne przypadki chodzą po świecie ( ironia ) :evil:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.