Fenomenka
Fenomenka
  30 kwietnia 2011 (pierwszy post)
To proste:

Daj od 1 do 10 punktów avatararowi MF z postu powyżej.
1 punkt to ble.. szczyt bezguścia!
10 punktów to rewelacja!

Wklej też kolejny avatar (np. używając przycisku "Dodaj zdjęcie" podczas tworzenia swojego postu). Jeśli nie jest twój, usuń informacje, które jego właściciel uznałby za poufne jak nick, wiek itp.

Jak zrobić screen avatara jest opisane tutaj: http://www.fotka.pl/forum/miasto_fotki/6763,PORADNIK_Jak_zrobic_

Pamiętajmy: oceniamy avatara z postu a nie jego właściciela! Unikamy jak ognia krytyki, która kogoś mogłaby urazić!

A to pierwszy avatar do oceny:

stvn
stvn
  30 listopada 2011

Ślicznie, tylko, że góra ciepło ubrana, a dolna, jakże istotna część ciała, marznie.:diabel:

aneta130a
aneta130a
  8 grudnia 2011
Afera74
Afera74:

8

xxxagnieszka23k
xxxagnieszka23k
  13 grudnia 2011

dzień dobry mam pytanie do was czy by moza za boss kopic pokój bo mam ich dużo 1608 mi za leży na tym bo bym chciał kupić pokój ale nie mam conis tylko na bonusy

stvn
stvn
  13 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy by moza za boss kopic pokój

Nie da się. Pokoje jak i wszystkie inne przedmioty, ciuchy, prezenty dla innych oraz kartki na Stream wymagają Coins do wykonania transakcji.

Boosts nie pełnią roli waluty, jedynie jednostek potrzebnych do wykonywania konkretnych zadań - przykładowo w pokoju Sypialnia, bądź Garaż, a ostatnio na Zaśnieżonym tarasie na dachu. Taki dodatkowy element umilający grę.

Boosts, które posiadasz, wykorzystaj do ukończenia aniołka na nadbudówce na Zaśnieżonym tarasie na dachu. Oczywiście wiele jeszcze zostanie, więc ukończ zadania wymagające Boosts, toaletkę w Sypialni itd. Wykorzystuj je też by uruchamiać generatory, by dawały kolejne Boosts. Niekończąca się historia. I jeszcze jedno, dla przykładu: takie serce, co kiedyś w prezentach było za 150 Coins, żeby urosło, wymaga 12.500 Boosts.

Więc Twoje
Konto usunięte
Konto usunięte: dużo 1608

to jest kropla w morzu tego, ile może być potrzebne.

Aby zdobyć Coins, udaj się do International Bank of Coins w Centrum i tam skorzystaj z wybranych ofert.
KLIKme
xxxagnieszka23k
xxxagnieszka23k
  25 grudnia 2011

dzień do wieczór mam pytanie was do ?? czy na smeet by mogła byś że za boostu kopic pokój jakiś albo jej przędąc bo ja mam ich dożo 18745
a czy by mogło byś więcej zadnia tak koło 30 np : że by można wałczyć o znęka na głową za poco ma zdani ? proszę o odpiedz

xxxagnieszka23k
xxxagnieszka23k
  28 grudnia 2011

mam problem z tum ip: pomoc , ine i nie wiem jak mam to zrobić żeby było to do nowa

xxxagnieszka23k
xxxagnieszka23k
  31 grudnia 2011

ma pytanie do was ? w jakim poziomie można kopić ogród z zegarem i za ile ?? a czy jak nie będą jeden miesiąc na tej grze to czy dostane ten pokój ? bo ja mam 52 poziom i dlaczego nie mogę go kupić ??

stvn
stvn
  31 grudnia 2011

Ten pokój dostaje każdy nowy gracz automatycznie. Starzy gracze dostawali ten pokój (i inne z puli 10 pokoi, które nowi dostają wraz ze zdobywaniem kolejnych poziomów) z automatu, jeśli mieli odpowiedni poziom (tu już mowa o takich rzędu 40 i wyżej, oczywiście). Tak na otarcie łez, żeby nie było, że nowi mają, a my nie.

Jeżeli nie dostałaś go z automatu kilka miesięcy temu (jak byłaś wtedy starym graczem z wysokim levelem), ani za zdobycie poziomu (jak byłaś wtedy nowym graczem), napisz maila na support.pl@smeet.com, podając swój nick i opisując problem, że nie masz nowego ogrodu. Po rozpatrzeniu sprawy, dostaniesz ten pokój z panela.

xxxagnieszka23k
xxxagnieszka23k
  3 stycznia 2012

dzień do wieczór to dlaczego ja nie mam tego pokój bo ja mam 53 poziom i jeszcze nie mogę wypić tego pokój ogr-tu z zegarem

stvn
stvn
  3 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to dlaczego ja nie mam tego pokój

spadermen
spadermen
  6 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 8

10 10 :zakochany: za całokształt.

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  6 stycznia 2012

KoCham Was

ZarabiajPrzezNeta
ZarabiajPrzezNeta
  7 stycznia 2012

Fajnie tu;D
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=490986

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.