Fenomenka
Fenomenka
  2 lutego 2011 (pierwszy post)

Często słyszymy, że odpowiedź innego gracza została zaliczona, a twoja nie, choć swoją zobaczyłeś/aś wcześniej na ekranie. Uważasz, że to nie fair...

Oficjalna odpowiedź to:
Odpowiedzi, które zostają zaliczane, są to odpowiedzi, które pierwsze dotarły do naszego serwera. (zostały przez niego zarejestrowane).

Twoje odpowiedzi, które wyświetlają się u Ciebie na ekranie, niekoniecznie przeszły już przez nasz serwer. Wyświetlają się jak tylko je wpiszesz.
Odpowiedzi innych, które czytasz, są to odpowiedzi, które już zostały wysłane do serwera, zarejestrowane przez serwer, i przesłane przez serwer do twojego komputera.
Przeszły już długą drogę, stąd wyświetliły się u Ciebie na ekranie później.

Jeśli uważasz, że występuje to u Ciebie szczególnie często, nasz dział ds. jakości chętnie się dowie jak szybkie masz połączenie internetowe. Po prostu wyślij mi tę informację jako wiadomość prywatną i najlepiej podaj nazwę dostawcy internetowego.

krysiaa1957
krysiaa1957
  7 września 2011

Witam!!!! chciałabym zapytać czy byłoby możliwe żeby każdy kto gra w quizach po 3 wygranych ( zadanie dzienne) nie mógł wygrywać więcej razy,niektóre osoby specjalnie grają więcej razy robiąc na złość żeby inni nie mogli zaliczyć zadania obserwuję to już jakiś czas,nie wszyscy szybko piszą ( ja też) dlatego czasami takiej osobie zwracam uwagę.Pozdrawiam....

stvn
stvn
  7 września 2011

To raczej nie przejdzie. Ale wszelkie propozycje odnośnie zmian w grze zgłaszaj w PW do:
-Fenomenka
-LaPrinicipessa
Propozycje zostaną odesłane do odpowiedniego działu zajmującego się rozwojem gry i albo zostaną odrzucone, albo wdrożone.

krysiaa1957
krysiaa1957
  7 września 2011

Dzięki za odpowiedz.

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  8 września 2011

yyy
Może, może.
Jak taka osoba (HardGracz) wygra, to wygrana przechodzi na kolejną?
Może tak?

KoCham Was

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  11 września 2011

Quiz trochę czasu wymaga.
Trzy quizy i nieledwie 15FP !!!
W tym czasie zrobię trzy inne zadania za w sumie 75FP

Gratki dla wytrwałych :brawo:

KoCham Was

stvn
stvn
  11 września 2011

Mi też się nie chce tego zadania robić.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.