krissnovak
krissnovak
  9 stycznia 2012 (pierwszy post)

Witam...

zastanawialem sie czy ktos z fotki gra w ta wspaniala gre?
Ja osobiscie wciagnalem sie jakies pol roku temu i zafascynowala mnie swoja prostota.

Osobiscie gram na najwiekszym polskim serwerze o IP: serwerminecraft.pl
Jest to serwer premium gdyz nie toleruja tam piractwa...
(nie jest to w zaden sposob reklama)

ciekawy jestem czy gdzies w uliczkach miasta spotkalem juz przypadkiem kogos z Was ;)
Gracie?, Lubicie?

Paranienormalny
Paranienormalny
  9 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: MINECRAFT


Konto usunięte
Konto usunięte: czy ktos z fotki gra w ta wspaniala gre?

Ahahahahahahh :rotfl:

Już wolałbym pasjansa. Nigdy nie skumam, jak można grać w coś pokroju tibii czy właśnie minecrafta...
krissnovak
krissnovak
  9 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: krissnovak:MINECRAFTkrissnovak:czy ktos z fotki gra w ta wspaniala gre? Ahahahahahahh Już wolałbym pasjansa. Nigdy nie skumam, jak można grać w coś pokroju tibii czy właśnie minecrafta...


jesli porownujesz te 2 gry to jestes niepowazny...
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  9 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Już wolałbym pasjansa. Nigdy nie skumam, jak można grać w coś pokroju tibii czy właśnie minecrafta...

A co ona mają ze sobą wspólnego oprócz niedzisiejszej grafiki? Minecraft to straszny pożeracz czasu dlatego unikam...

http://www.youtube.com/watch?v=HnxFXsEqI5A
shinu
shinu
  9 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:


jedni bujaja sie w lakierkach po lesie inni graja w minecrafta:)

co do samej gry to popykam sobie raz w tygodniu, czasem rzadziej, czasem czesciej. Gierka fajna ze wzgledu na mozliwosci ktore przed nami otwiera, zasadniczo ogranicza nas tylko wyobraznia. no ewentualnie czas potrzebny na wydobycie budulca.
Alucard
Alucard
  9 stycznia 2012

Grałem kiedyś, na początku survival gdzie zbudowanie czegoś jest osiągnięciem niż noobowy crafting. Oczywko gimbo i debile od razu ją skreślają, bo jest za trudna i giną pierwszej nocy.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.