natalus1234
natalus1234
  7 stycznia 2012 (pierwszy post)

Hej wymieniam tel jednak nie wiem który lepszy nokia C2 czy sony ericsson w595??

shinu
shinu
  7 stycznia 2012

ogolnie jestem za se.

ale w tym wypadku nokia lepsza.

aczkolwiek zamiast pytac ludzi na forum co lepsze to sama zadaj sobie pytanie czego oczekujesz od telefonu.

denaturat
denaturat
  7 stycznia 2012

kiedys powiedzialbym ze SE, potem że Nokia a teraz że żadne z nich

222slodki222
222slodki222
  8 stycznia 2012

najlepszy samsung kup galixiego

natalus1234
natalus1234
  8 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: aczkolwiek zamiast pytac ludzi na forum co lepsze to sama zadaj sobie pytanie czego oczekujesz od telefonu.


Jestem za obydwoma aczkolwiek nie mogę się zdecydować i dlatego pytam innych o zdanie;D
Shaitan
Shaitan
  8 stycznia 2012

Nie wiem jak ta Nokia, ale tego SE mam od jakiegoś czasu i ciągle na niego klnę, soft mi pada. Ale jest to jedyny slider który przypadł mi do gustu, w porównaniu z większością plastików nokii oraz starszych SE jest solidny i ciężki, więc czuję jak mi wypadnie z kieszeni ;P No i wypadł już nieraz i jeszcze działa :D Poza tym jest bardzo głośny.

MichaU
MichaU
  8 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: najlepszy samsung kup galixiego

hahahahaha gowno na kolkach :D nic wiecej ;)jedynie co to moze wyswietlacz ma teoretycznie dobry ( w porownaniu do iphona 4s)

Konto usunięte
Konto usunięte: potem że Nokia a teraz że żadne z nich

kolejny fan ajfona :DDD?
poczekaj na premiery
natalus1234
natalus1234
  10 stycznia 2012

Chyba jednak się skuszę na tą nokie...
Miałam już kiedyś nokie N70 i nie narzekałam;D
Ale dzięki:P

whitestok
whitestok
  14 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba jednak się skuszę na tą nokie... Miałam już kiedyś nokie N70 i nie narzekałam;D Ale dzięki:P

heh zlituj się i nie bierz nokii :D Moim zdaniem ten SE W595 jest o niebo lepszy od tej Nokii C2 :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.