PrincessKila
Posty: 31 (po ~77 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
PrincessKila
  6 stycznia 2012 (pierwszy post)

Kupiłam telefon http://allegro.pl/show_item.php?item=2017328820 wersja chińska 9800.I mam problem nie odbiera w telefonie pliku javy nie moge wgrac opery mini(wyswietla mi sie format nieobsługiwany) wiec prosze o pomoc jaki program moge wgrac by otwarzał aplikacje javy...!;(

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  8 stycznia 2012
PrincessKila
PrincessKila: ;( i nic...

Towar niezgodny z opisem.

W opisie towaru masz napisane że masz już Operę ;]

na podstawie tego możesz zwrócić telefon o ile nie minął jeszcze termin zwrotu ;]

Niby takie małe gówienko ale można się uczepić i nawet odzyskać kasę :P
Bynajmniej tak mi się wydaje ;P albo zainstalują Ci tą Operę ;]
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  8 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Torch to nazwa modelu telefonu marki BlackBerry

To prawda. Jednak zauważ że ten telefon nie ma w nazwie BB ;] jego nazwą i zarazem marką jest Torch, a model to: 9800 ;]
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  8 stycznia 2012

Miałem kiedyś podróbkę SE C905...zwał się Cect C905 ;p Dual obsługiwał bezproblemowo, miał kilka ciekawych funkcji, ale wgranie czegokolwiek na niego było porażką. Mało pamięci, standard obsługi znaków w sms to już w ogóle była magia. W tych podróbach niefortunnie tłumaczone jest menu...nazwy przetłumaczone, natomiast obsługiwane standardy w użytku europejskim mają się nijak do funkcjonalności, jakie sprzedawcy opisują ;)

PrincessKila
Posty: 31 (po ~77 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
PrincessKila
  9 stycznia 2012

nie ma opery..Sa jakies dwie gry juz były wgrane..;(;(

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.