Maturo
Maturo
  3 stycznia 2012 (pierwszy post)

Witam , czy opłaca się kupić takiego laptopa za 750zł?
Laptop Asus K50IJ
Producent : Acer
Peocesor : Pentium(R) Dual-Core CPU T4400 @ 2.20GHz
Zainstalowana pamięć : 3GB
Typ systemu : 32-bitowy system operacyjny
HDD : 320 GB
Napęd DVD
Laptop posiada comfort feel the cool co oznacza że laptop nie nagrzewa się tak bardzo jak inne laptopy . Posiada wbudowaną kamerę internetową oraz Wi-Fi . Ma także odczyt kart pamięci i 4 wejścia USB .
Jest to 2 letni laptop w bardzo dobrym stanie .
Bateria trzyma ok 2h.

Z góry dzieki za odpowiedzi
ps. Pan ktory go sprzedaje jest z mojego miasta wiec odbiór osobisty ale chodzi mi o kwotę czy się oplaca

wybuchowogranatowy
wybuchowogranatowy
  3 stycznia 2012

dam ci za niego 300 zł
na wiecej nie licz

wybuchowogranatowy
wybuchowogranatowy
  3 stycznia 2012

za 750 mozesz miec takie dwa

ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  5 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Laptop Asus K50IJ Producent : Acer

czy ja coś przegapiłem na rynku elektroniki?

Konto usunięte
Konto usunięte: Peocesor : Pentium(R) Dual-Core CPU T4400 @ 2.20GHz Zainstalowana pamięć : 3GB Typ systemu : 32-bitowy system operacyjny HDD : 320 GB Napęd DVD

muł. szególnie jak leci na integrze. nie wart kasy na te marke

Konto usunięte
Konto usunięte: Jest to 2 letni laptop w bardzo dobrym stanie . Bateria trzyma ok 2h.

pod warunkiem ze była wymieniana inaczej to wierutna bzdura

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 stycznia 2012

450 mogę dać

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Maturo
Maturo
  7 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Maturo:Laptop Asus K50IJ Producent : Acer czy ja coś przegapiłem na rynku elektroniki? tego nie wiem :) Maturo:Peocesor : Pentium(R) Dual-Core CPU T4400 @ 2.20GHz Zainstalowana pamięć : 3GB Typ systemu : 32-bitowy system operacyjny HDD : 320 GB Napęd DVD muł. szególnie jak leci na integrze. nie wart kasy na te marke Mam tego lapka zero zamuły ;) Maturo:Jest to 2 letni laptop w bardzo dobrym stanie . Bateria trzyma ok 2h. pod warunkiem ze była wymieniana inaczej to wierutna bzdura

bateria nie byla wymieniana a trzyma 3,5 h :)
Pozdrawiam
Shaitan
Shaitan
  7 stycznia 2012

Jak na 2letni to nie opłaca się - może i jest tyle wart ALE nie masz na niego gwarancji, więc prawdopodobnie wywalisz 750zł w błoto. Dołóż ze 250zł i upoluj jakiś młodszy egzemplarz z ważną gwarancją, naprawdę warto bo w laptopach nie trudno o awarię. I rozglądaj się za Acerem, jakość wykonania wcale nie odbiega od Asusów czy HPków a jest tańszy.

Shaitan
Shaitan
  7 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: muł. szególnie jak leci na integrze. nie wart kasy na te marke

Laptopy i tak nie służą do grania, tylko idioci kupują drogiego laptopa z dedykowaną grafą by grać. Do innej rozrywki i pracy nie potrzebna jest wydajna grafika.
ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  7 stycznia 2012
Shaitan
Shaitan: Laptopy i tak nie służą do grania, tylko idioci kupują drogiego laptopa z dedykowaną grafą by grać. Do innej rozrywki i pracy nie potrzebna jest wydajna grafika.

są dedykowane grafiki i dedykowane grafiki. Dedykowana grafika zazwyczaj oznacza wyższą wydajność niż ta zintegrowana i przypomnę, że nie tylko procesor graficzny jest wykorzystany w grach, i sprzęty z dedykowaną obecnie nie kosztują kosmicznych sum, wystarczy dobrze poszukać na necie, bo w sklepach nadal można znaleźć cudo i3(sb)-4gb ram- intel hd3000 w pięknej cenie 3500zł:) i to ja nazywam głupotą:)
Kupno lapa do to głupota? a więc mam wywalić z 4-5k na dwie stacjonarki w 2 miejscach zamieszkania niż kupić jednego lapa w tej cenie. spoko;) Pamiętaj wszystko zależy od sytuacji:)
A obecnie kupując lapa można znaleźć wersje z optimusem czy switchable graphics:) wiec i bateria potrafi wytrzymać;)

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.