SirMatthew
SirMatthew
  28 grudnia 2011 (pierwszy post)

Witam.

Mam pewien problem z namolnym programem antywirusowym produkcji Microsoftu. Program "Win7 Security", wykrywa kilka trojanów. Następnie karze się zarejestrować aby moc usunąć "złośliwe" oprogramowanie.

Problem w tym ze on nie przewiduje odmowy. I skutecznie blokuje internet i większość programów (łącznie z programem antywirusowym). Czy ktos moze mi powiedziec jak usunąć to cholerstwo ?

Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  3 stycznia 2012
Shaitan
Shaitan: Może taki fakt, że Win XP x64 nie został wydany w polskiej wersji językowej?

Nie widze problemu w windozie po angielsku ale brenie ze jest trudno dostepny i ciezko o sterowniki mnie powalily :zonk:

Praktycznie kazdy sterownik jest na 32 i 64.
Do not be sad because of people...

They will all die...
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  3 stycznia 2012
Belormoroth
Belormoroth: Praktycznie kazdy sterownik jest na 32 i 64.

Dla Visty i Sevena tak, dla XP miałem sporo problemów i to na paru komputerach.
Belormoroth
Belormoroth: Nie widze problemu w windozie po angielsku

Fajnie, ale większość osób widzi.
Belormoroth
Belormoroth: jest trudno dostepny

Sprawdziłem w paru miejscach i nie znalazłem, może sam znajdziesz jeśli jest tak łatwo dostępny.
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  3 stycznia 2012
Belormoroth
Belormoroth: http://thepiratebay.org/*******/3985674 http://torrentz.eu/******c14855129368d196e39097964e2b4e1c

No tak na chwile znów zapomniałem że jestem w kraju biedaków i złodziei.
Belormoroth
Belormoroth: 32bitowy system wykryje ci okolo 3,2GB ramu.


Belormoroth
Belormoroth: Widze ze kolega informatyk

Jeszcze nie, ale już niedługo... Poczytaj trochę testów zanim zaczniesz się wymarzając i szerzyć jakąś propagandę. Windows 7 bywa często szybszy od XP na nowszych platformach. No i do tego 4GB ramu jest już raczej standardem, a na XP nie może zostać w pełni wykorzystane, do chodzi do tego brak nowego DirectX.
Belormoroth
Belormoroth: Co ma do tego fakt ze to Windows XP, Linux czy DOS?

Nie rozumiem po jakę cholerę to napisałeś...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.