ChooseYourDestiny
ChooseYourDestiny
  25 grudnia 2011 (pierwszy post)

Witam. Mój problem polega na tym, że nagle grafika zmieniła mi się na 640x480 i 4 bity. Wchodząc w ustawienia również nie można zmienić na 1280x1024 i 32 bity, bo gdy daję zastosuj, to wyskakuje mi komunikat "Pulpit został ponownie skonfigurowany. Czy chcesz zachować te ustawienia?" Po czym nadal zostaje słaba jakość kolorów i wielki obraz. Próbowałem już odinstalować sterowniki od karty graficznej i zainstalować na nowo, ale jak widać bez żadnego skutku. Usuwałem również resztę składników nvidia za pomocą programu do tego przeznaczonego i dalej nic. Dodam też, że aktualizacja sterownika i przywracanie systemu także bezskutecznie. We właściwościach piszę "Nie można uruchomić tego urządzenia. (Kod 10)". Natomiast identyfikator w szczegółach jest następujący PCI\VEN_10DE&DEV_0421&SUBSYS_82421043&REV_A1\4&1A9C9F1A&0&0008
Karta graficzna, to NVIDIA GeForce 8500 GT (ASUStek Computer Inc), a system MS Windows XP Home 32-bit Dodatek Service Pack 2. Mam nadzieje, że temat piszę w dobrym dziale i ktoś uporał się już z podobnym problemem, bo czytałem na wielu forach i nikt sobie nie mógł z tym problemem poradzić.

denaturat
denaturat
  25 grudnia 2011

ja bym odinstalował stery wyjal karte wyczyścił złącza sprężonym powietrzem kartę włożył ponownie i postawił dedykowane stery

moze nie pomoże w kazdym razie nie zaszkodzi

denaturat
denaturat
  25 grudnia 2011

wygląda to na jakiś konflikt ale nie jestem w stanie powiedziec nic wiecej. choc mozliwe ze karta dożyła swoich dni. musiałbym nad tym usiąść popróbować swoich metod. Przepraszam za dwa posty ale po chwili pomyslalem ze trzeba by cos dopisac a to forum przycisku [edytuj] jeszcze sie nie dorobiło

ChooseYourDestiny
ChooseYourDestiny
  25 grudnia 2011

Zrobiłem tak jak poradziłeś i dalej bez efektów.. Zobaczę co będzie jeśli odpalę komputer w trybie awaryjnym.

ChooseYourDestiny
ChooseYourDestiny
  26 grudnia 2011

No i dodam, że wszystko było normalnie do czasu aż spaliła się teraz po podłączeniu 8500 i zrobieniu wszystkich w/w czynności są takie problemy.

Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  3 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No i dodam, że wszystko było normalnie do czasu aż spaliła się teraz po podłączeniu 8500 i zrobieniu wszystkich w/w czynności są takie problemy.

Bylo tak odrazu. Jak przy spaleniu grafiki poszedl ci interface na plycie glownej to mozesz zaczac zagladac tu:
http://www.ceneo.pl/Plyty_glowne
Do not be sad because of people...

They will all die...
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  3 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No i dodam, że wszystko było normalnie do czasu aż spaliła się

Pewnie PCI-EX Ci się też upaliło.. płyta główna do wymiany/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.