NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 grudnia 2011 (pierwszy post)

Witam znawców oprogramowania :ziober2:

Pobieram sobie program WinQSB ze strony :

http://winqsb.softonic.pl/

Wszystko fajnie się pobiera, potem przez WinRar rozpakowuje cały program.

Następie wciskam setup.exe i pojawia się taki komunikat:



Chcę go zainstalować pod Win 7 64-bit.

Czytałem opinie, że u jednych działa u innych osób nie.

Niby także potrzebny jest jakiś XPmode ??

Pomoże ktoś przy instalacji tego ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MichaU
MichaU
  22 grudnia 2011

xpmode jest w wersjach ultimate i enterprise. a dla kolegi wyzej, jesli ktos pisze ze ma 64bitowy windows 7 to logiczne jest to ze bankowo nie starter ;)

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  22 grudnia 2011
MichaU
MichaU: xpmode jest w wersjach ultimate i enterprise.

I professional.
Kudlatypulpet
Kudlatypulpet
  23 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: NuTiiiiii: Home PremiumNie obsługuje "xpmode".Możesz użyć VirtualBoxa żeby postawić sobie wirtualną maszynę z zainstalowanym XP, oczywiście jeśli posiadasz gdzieś oryginalnego XP.

bzdura może tak ruszycie głową i uruchomicie Setup w trybie zgodności ze starszym systemem ??
jak nie powiesz łopatologicznie to nie dotrze... najmądrzejsi wykładają sie na prostych i funkcjonalnych rzeczach ;p
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  23 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bzdura może tak ruszycie głową i uruchomicie Setup w trybie zgodności ze starszym systemem ??

Uruchamianie a instalacja to 2 różne sprawy. Tryb zgodności nie zadziała, jeśli dany progam korzysta z konkretnych zasobów bibliotek systemowych, które nie są kompatybilne z zasobami, które do poprawnego działania wymaga dany program :)
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  23 grudnia 2011

Ponadto instalacja programów pod starsze systemy na maszynach wirtualnych przynosi same korzyści :)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bzdura może tak ruszycie głową i uruchomicie Setup w trybie zgodności ze starszym systemem ??

to ja sam próbowałem i nie działa.

Ogólnie wyszło tak, że działa na Viście a Win7 to dalej lipa z programami.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.